Povezane vesti

Novi, humani gest crvene zvezde: Borjan i Katai pakovali namirnice, šampion Srbije donirao pomoć Crvenom krstu

Novi, humani gest crvene zvezde: Borjan i Katai pakovali namirnice, šampion Srbije donirao pomoć Crvenom krstu

Sportal blic 19.10.2021
Još jedan sjajan gest crveno-belih! Naime, juče su, u okviru Međunarodnog dana borbe protiv siromaštva, prvotimci Milan Borjan i Aleksandar Katai u Crvenom krstu na Čukarici pakovali pakete hrane za najugroženije. Kao i nebrojano puta do sada… »
Potez vredan poštovanja: Borjan i Katai pomogli najsiromašnijima! (video)

Potez vredan poštovanja: Borjan i Katai pomogli najsiromašnijima! (video)

Hot sport 19.10.2021
Crvena zvezda je obeležila Međunarodni dan siromaštva posetom Crvenom krstu na Čukarici. Tamo su podeljene najneophodnije namirnice, čime je izmamljen osmeh na lice svih prisutnih koji su se zdušno zahvalili predstavnicima kluba iz Ljutice Bogdana… »
Humana Zvezda pomaže Crvenom krstu

Humana Zvezda pomaže Crvenom krstu

Sportske.net 19.10.2021
U ime kluba, pakete su podelili kapiten Milan Borjan i Aleksandar Katai koji su istakli da im ja čast što ovako plemenitim gestom mogu da pomognu svima kojima je to potrebno. "Uvek je lepo odazvati se ovakvim akcijama, mi igrači Zvezde smo uvek spremni… »
Borjan i Katai pakovali namirnice, Zvezda donirala pomoć Crvenom krstu

Borjan i Katai pakovali namirnice, Zvezda donirala pomoć Crvenom krstu

Nova 19.10.2021
FK Crvena zvezda obeležio je Međunarodni dan siromaštva posetom Crvenom krstu na Čukarici, gde su podeljene najneophodnije namirnice. U ime kluba pakete su podelili kapiten Milan Borjan i Aleksandar Katai, koji su istakli da im ja čast što ovako… »

Vesti dana »