Povezane vesti

Novi most preko Drine skraćuje put za 60 kilometara

Novi most preko Drine skraćuje put za 60 kilometara

Politika 19.10.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin rekao je u Skupštini Srbije da svaki sporazum koji Srbija potpiše sa zemljama u okruženju, daje priliku građanima da lakše i jednostavnije obavljaju svoje obaveze. Vulin je predstavio tri predloga zakona… »
Vulin: Sa srpskim svetom imaju problem samo oni koji diskriminišu Srbe

Vulin: Sa srpskim svetom imaju problem samo oni koji diskriminišu Srbe

Večernje novosti 19.10.2021
Foto: MUP - Stvaranje srpskog sveta kao jedinstvenog političkog naroda nasušna je potreba Srba i u tome nema pretnje. Sve zemlje koje imaju svoju dijasporu imaju svoj svet. Znate ko ima problem sa srpskim svetom, samo oni u čijim državama prave Srbima… »
Vulin: Srpski svet je moja ideja, to smeta samo onima koji nisu završili etničko čišćenje

Vulin: Srpski svet je moja ideja, to smeta samo onima koji nisu završili etničko čišćenje

Novi magazin 19.10.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je "srpski svet" njegova ideja i da je njegovo političko pravo da je zastupa, a da to nije ideja ni Vlade ni predsednika Srbije. "Čvrsto verujem da je stvaranje srpskog sveta kao… »
Vulin: „Srpski svet“ je moja ideja, a ne Vučićeva ili Vlade Srbije

Vulin: „Srpski svet“ je moja ideja, a ne Vučićeva ili Vlade Srbije

Nova 19.10.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je "srpski svet" njegova ideja i da je njegovo političko pravo da je zastupa, a da to nije ideja ni Vlade ni predsednika Srbije. „Čvrsto verujem da je stvaranje srpskog sveta kao… »

Vesti dana »