Povezane vesti

Korona presek: Najnoviji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Korona presek: Najnoviji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Večernje novosti 19.10.2021
Foto: V.N. Bitku sa koronom izgubilo je 57 pacijenata. Ukupno je testirano 25.339 osoba. Na respiratorima u bolnicama se nalazi 274 pacijenata. Sednica Kriznog štaba zakazana je za sutra u 11 časova. Kako je ranije najavljivano, jedna od tema te sednice… »
Nova.rs saznaje: Krizni štab zaseda sutra

Nova.rs saznaje: Krizni štab zaseda sutra

Nova 19.10.2021
Krizni štab zaseda sutra u 11 sati, saznaje Nova.rs u Vladi Srbije. Kako je ranije najavljivano, jedna od tema te sednice trebalo bi da bude i mogućnost uvođenja Kovid propusnica. „Mi nismo odustali od kovid propusnica“, poručila je nedavno… »
Sednica Kriznog štaba zakazana za sutra u 11h!

Sednica Kriznog štaba zakazana za sutra u 11h!

Blic 19.10.2021
Krizni štab zaseda sutra u 11 sati, potvrđeno je za " Telegraf". Kako je ranije najavljivano, jedna od tema te sednice trebalo bi da bude i mogućnost uvođenja Kovid propusnica. „Mi nismo odustali od kovid propusnica“, rekla je nedavno premijerka… »
Sutra zaseda krizni štab: Jedna od tema biće kovid propusnice

Sutra zaseda krizni štab: Jedna od tema biće kovid propusnice

Kurir 19.10.2021
Nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa zakazana je za sutra u 11 sati. Kako je ranije najavljivano, jedna od tema te sednice trebalo bi da bude i mogućnost uvođenja kovid propusnica. - Mi nismo odustali od kovid propusnica - poručila… »

Vesti dana »