Povezane vesti

Bivši muž DOKUSURIO Rialdu: „Uzela mi je 60.000 EVRA”

Bivši muž DOKUSURIO Rialdu: „Uzela mi je 60.000 EVRA”

Svet & Skandal 19.10.2021
Nakon skandalozne svađe sa Kenanom Tahirovićem koja je eskalirala u fizički obračun, isplivale su žestoke optužbe koje je na Rialdin račun izneo njen bivši muž Alija Lokvančić. Naime, on je jednom prilikom ispričao da je finansirao Rialdinu… »
Koštala me 60.000 evra, plaćao sam operacije, diplome… Rialdu ispljuvao bivši muž, a evo kako je nekad izgledala (foto)

Koštala me 60.000 evra, plaćao sam operacije, diplome… Rialdu ispljuvao bivši muž, a evo kako je nekad izgledala (foto)

Mondo 19.10.2021
Nakon što je priznala da je trpela nasilje, isplivala još jedna teška priča o pevačici. Nakon što je priznala da je trpela nasilje, isplivala još jedna teška priča o pevačici. Bivši muž Rialde Karahasanović, Alija Lokvančić jednom prilikom… »
Kenan je udario, a bivši muž je optužio: "Rialda me koštala 60.000 evra, platio sam joj nove grudi, vozački, diplomu i sve…

Kenan je udario, a bivši muž je optužio: "Rialda me koštala 60.000 evra, platio sam joj nove grudi, vozački, diplomu i sve…

Blic 19.10.2021
Pevačica i rijaliti učesnica Rialda Karahasanović doživela je pravu dramu kada ju je, kako je rekla, udario bivši dečko Kenan Tahirović. Ipak čini se da Rialda ni ranije nije mogla da se složi sa muškarcima u svom životu, te je tako njen bivši… »

Vesti dana »