Povezane vesti

Zbog korone sam radio na građevini! Finalista zg se ne stidi posla - Spavao sam kod drugara i pomagao mu

Zbog korone sam radio na građevini! Finalista zg se ne stidi posla - Spavao sam kod drugara i pomagao mu

Mondo 19.10.2021
Pevač nije želeo ništa da prepušta slučaju. Pevač nije želeo ništa da prepušta slučaju. Pevač i učesnik Farme 5 Slobodan Đurković zbog pandemije korona virusa kao i sve njegove kolege jedno vreme nije mogao da nastupa, ali on nije želeo da… »
Pevač zbog korone radio na građevini u Nemačkoj Živeo u luksuzu, a onda se sve preokrenulo: "Ne stidim se toga!"

Pevač zbog korone radio na građevini u Nemačkoj Živeo u luksuzu, a onda se sve preokrenulo: "Ne stidim se toga!"

Blic 19.10.2021
Zvezda "Granda", pevač Slobodan Đurković ne krije da mu je prethodni period tokom pandemije korona virusa teško pao, ali i da nije bio jedan od onih koji su sedeli i "kukali nad svojom sudbinom". - Nisam ništa hteo da prepuštam slučaju. Video sam… »
Sloba đurković ne stidi se posla: Zbog korone sam radio na građevini! Evo gde je zasukao rukave i šta poručuje kolegama!

Sloba đurković ne stidi se posla: Zbog korone sam radio na građevini! Evo gde je zasukao rukave i šta poručuje kolegama!

Kurir 19.10.2021
Slobodana Đurkovića teško je pogodila pandemija koronavirusa, kada on i njegove kolege nisu mogle da nastupaju godinu dana. Ipak, za razliku od mnogih, on nije bio jedan od onih koji su sedeli i kukali nad svojom sudbinom. Finalista "Zvezda Granda" i… »

Vesti dana »