Povezane vesti

Posle šok zelenog kostima utegla se u providne helanke: Jovana Jeremić pokazala koliko je razgibana - Moje telo je čelik

Posle šok zelenog kostima utegla se u providne helanke: Jovana Jeremić pokazala koliko je razgibana - Moje telo je čelik

Mondo 19.10.2021
Jovana Jeremić nvim fotkama privukla pažnju. Jovana Jeremić nvim fotkama privukla pažnju. Nakon što je šokirala gledaoce jutarnjeg programa na televiziji Pink, kada se pojavila u zelenom kostimu, Jovana Jeremić pohvalila se kako redovno trenira. Na… »
(Foto) providne helanke i čipkasti top, pokazala previše: Jovana Jeremić u ovom izdanju trenira: Evo kako se utegla

(Foto) providne helanke i čipkasti top, pokazala previše: Jovana Jeremić u ovom izdanju trenira: Evo kako se utegla

Blic 19.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa treninga. Svima je zapao za oko njen izazovni stajling, jer Jovana Jeremić, ne može ni na trening da dođe u nečem "običnom". Naime, ona se sada odlučila za helanke koje… »
Jedna je Jovana! Jeremićeva zategnuta kao praćka: Treniram 10 godina, moje telo je čelik! Utegla se u helanke i top i…

Jedna je Jovana! Jeremićeva zategnuta kao praćka: Treniram 10 godina, moje telo je čelik! Utegla se u helanke i top i…

Kurir 19.10.2021
Jovana Jeremić, popularna voditeljka, pokazala je čime se bavi i oduševila mnoge. Ona je pozirala na lopti za pilates u crnim helankama i topu, pa otkrila kako telo dovodi do savršenstva. "Čist specijalac,10 godina aktivnog treninga aerobika. Moje… »

Vesti dana »