Povezane vesti

„Sačekuša“ za Džonija: Dep oduševljeno grlio fanove u Beogradu VIDEO

„Sačekuša“ za Džonija: Dep oduševljeno grlio fanove u Beogradu VIDEO

Nova 19.10.2021
Nakon što je danas u popodnevnim časovima bio na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića, glumac Džoni Dep večeras prisustvuje i svečanoj manifestaciji u zgradi "Geozavoda". U „Geozavodu“, Dep je svojim prisustvom uveličao konferenciju za… »
Džoni Dep stigao na SVEČANU VEČERU! Biković dočekao holivudsku zvezdu!

Džoni Dep stigao na SVEČANU VEČERU! Biković dočekao holivudsku zvezdu!

Svet & Skandal 19.10.2021
Holivudski glumac Džoni Dep stigao je danas u Beograd, a odmah po sletanju na beogradski aerodrom se sastao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Ova poseta je upriličena povodom predstavljanja prvog animiranog serijala kreiranog i produciranog… »
Džoni Dep: Oduševljen sam kreativnošću ljudi iz Srbije

Džoni Dep: Oduševljen sam kreativnošću ljudi iz Srbije

N1 Info 19.10.2021
Uživao sam radeći na projektu Puffins Impossible i nadam se da će ponoviti uspeh serijala Pafins iz kojeg proističe, neverovatno je koliko je dobar posao urađen za samo godinu dana, izjavio je u Beogradu američki glumac Džoni Dep i istakao da je… »
Vučić sa Depom: Dobro došao i hvala!

Vučić sa Depom: Dobro došao i hvala!

RTS 19.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa holivudskom zvezdom Džonijem Depom, kome je poželeo dobrodošlicu i zahvalio mu na svemu što čini za promociju Srbije. Džoni Dep i predstavnici studija „Jervolino“ (Iervolino Studios) borave… »
(Video) Vrisci u centru Beograda zbog džonija depa: Evo šta je slavni glumac radio, a pridružio mu se i Biković

(Video) Vrisci u centru Beograda zbog džonija depa: Evo šta je slavni glumac radio, a pridružio mu se i Biković

Blic 19.10.2021
Slavni glumac Džoni Dep danas je došao u Beograd, zbog čega je u našem glavnom gradu nastala prava pometnja. Fanovi su pratili svaki njegov korak, a oduševljenje nisu krili kada su ispred Predsedništva uspeli i da mu priđu. Veliki broj obožavalaca… »
Odlikovanje Džoniju Depu 15. februara za poštovanje Srbije (VIDEO)

Odlikovanje Džoniju Depu 15. februara za poštovanje Srbije (VIDEO)

RTV 19.10.2021
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas da će na Dan državnosti Srbije, 15. februara, odlikovati glumca Džonija Depa u znak zahvalnosti za poštovanje koje ukazuje Srbiji, kao i zbog brojnih projekata koji u našoj zemlji zapošljavaju… »
Vučić sa Depom: Dobro došli u Srbiju

Vučić sa Depom: Dobro došli u Srbiju

N1 Info 19.10.2021
Holivudski glumac Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14.30 sati, a s aerodroma se pravo uputio u predsedništvo na prijem kod Aleksandra Vučića, prenosi Nova.rs. Predsednik Aleksandar Vučić objavio je da je počastvovan dolaskom u Srbiju holivudskog… »
Vučić od Džonija Depa dobio „tihog vrapca“: Počastvovan sam FOTO

Vučić od Džonija Depa dobio „tihog vrapca“: Počastvovan sam FOTO

Nova 19.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je počastvovan dolaskom u Srbiju holivudskog glumca Džonija Depa, od kojeg je dobio na poklon figuru ptice u odelu pirata, što je asocijacija na njegovu ulogu Džeka Speroa u filmu "Pirati s… »
Holivudski glumac se raspoložen i nasmejan fotografisao sa fanovima, a društvo mu pravi Miloš Biković!

Holivudski glumac se raspoložen i nasmejan fotografisao sa fanovima, a društvo mu pravi Miloš Biković!

Vesti online 19.10.2021
Džoni Dep nakon svečanog prijema u Predsedništvu izašao je iz zgrade da se fotograše sa fanovima. Popularni holivudski glumac sve vreme bio je raspoložen i slikao se sa obožavateljiima, pa delio autograme, a Miloš Biković “čuvao mu je… »
(Video) Fanovi vrište, džoni Dep stigao u predsedništvo: Prvi susret sa predsednikom u društvu Miloša Bikovića

(Video) Fanovi vrište, džoni Dep stigao u predsedništvo: Prvi susret sa predsednikom u društvu Miloša Bikovića

Blic 19.10.2021
Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14:20 časova. Holivudski glumac je snimljen ispred zgrade Predsedništva vidno raspoložen, gde je i mahnuo fanovima koji su uzbuđeno vrištali čim su ga ugledali. Glumac je na sebi imao tamnoplavo odelo i sunčane… »
Džoni Dep na prijemu kod Vučića: Stigao sa zakašnjenjem, ali nasmejan VIDEO

Džoni Dep na prijemu kod Vučića: Stigao sa zakašnjenjem, ali nasmejan VIDEO

Nova 19.10.2021
Holivudski glumac Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14.30 sati, a s aerodroma se pravo uputio u predsedništvo na prijem kod Aleksandra Vučića. Vučić je na Instagramu objavio snimak s Džonijem Depom uz kratak opis: A post shared by Aleksandar… »
„Mogu da umrem sada“: Fanovi u histeriji zbog Džonija Depa ispred Predsedništva

„Mogu da umrem sada“: Fanovi u histeriji zbog Džonija Depa ispred Predsedništva

Nova 19.10.2021
Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14:20 časova. Holivudski glumac je snimljen ispred zgrade Predsedništva vidno raspoložen, gde je i mahnuo fanovima koji su uzbuđeno vrištali čim su ga ugledali. Kako se može vdeti na snimcima koji su objavljeni na… »
Džonija Depa spopadaju ljudi ispred zgrade Predsedništva (FOTO)

Džonija Depa spopadaju ljudi ispred zgrade Predsedništva (FOTO)

Nova 19.10.2021
Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14:20 časova. Holivudski glumac je snimljen ispred zgrade Predsedništva vidno raspoložen, gde je i mahnuo fanovima koji su uzbuđeno vrištali čim su ga ugledali. Kako se može videti na fotografijama, na desetine… »
Vučić se našalio na svoj račun: "Žene u kabinetu doterale su se kao nikada do sada, a ja sam siguran da je to samo zbog…

Vučić se našalio na svoj račun: "Žene u kabinetu doterale su se kao nikada do sada, a ja sam siguran da je to samo zbog…

Blic 19.10.2021
Džoni Dep sleteo je u Beograd oko 14:20 časova. Holivudski glumac je nakon svog dolaska u Srbiju otišao na sastanak sa predsednikom, Aleksandrom Vučićem, u zgradi Predsedništva. Vučić je nakon susreta sa Depom podelio svoje utiske na zvaničnom… »
Džoni Dep u Beogradu: Holivudski glumac na sastanku sa Vučićem, društvo mu pravi Biković

Džoni Dep u Beogradu: Holivudski glumac na sastanku sa Vučićem, društvo mu pravi Biković

Večernje novosti 19.10.2021
Foto: AP Photo/Joel Ryan Inače, Dep je privatnim letom iz Rima stigao u Beograd u pratnji svog tima, a ovde će se zadržati samo jedan dan. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće holivudskog glumca, ali će i večeras upriličiti večeru gde će… »
Džoni Dep konačno sleteo u Beograd

Džoni Dep konačno sleteo u Beograd

Nova 19.10.2021
Holivudski glumac Džoni Dep navodno je stigao u Beograd u 14:32 časova, privatnim avionom, navodi "Telegraf". Kako navodi pomenuti medij, on je krenuo privatnim avionom iz Rima, gde je boravio zbog Filmskog festivala. Prvobitan plan je bio da avion u… »

Vesti dana »