Povezane vesti

Marija Kulić se oglasila iz bolničke postelje: Evo kako se oseća nakon operacije: "Godinama sam pila lekove za štitnu…

Marija Kulić se oglasila iz bolničke postelje: Evo kako se oseća nakon operacije: "Godinama sam pila lekove za štitnu…

Blic 20.10.2021
Majka Miljane Kulić i rijaliti učesnica, Marija Kulić otišla je u bolnicu kako bi operisala štitnu žlezdu. Marija se nakon operacije oglasila za domaće medije: - Operacija je prošla super, ja se odlično osećam. Sve je super, hvala Bogu benignio… »
Marija Kulić OPERISANA! Evo kako se sada OSEĆA!

Marija Kulić OPERISANA! Evo kako se sada OSEĆA!

Svet & Skandal 20.10.2021
Kako je naš portal juče pisao Marija Kulića morala je u bolnicu, i njena borba sa opakom bolešću još uvek traje. Marija Kulić operisana je i njoj je uklonjena štitna žlezda. Majka Miljane Kulić već neko vreme je onkoliški pacijent, i njeno… »
Marija Kulić na operaciji: Miljana ne zna da joj je majka u bolnici: "i bolje što ne zna, sve mi se pogoršalo zbog stresa"

Marija Kulić na operaciji: Miljana ne zna da joj je majka u bolnici: "i bolje što ne zna, sve mi se pogoršalo zbog stresa"

Blic 20.10.2021
Marija Kulić juče je otišla u bolnicu, gde je operisala štitnu žlezdu, dok njena ćerka Miljana, koja boravi u rijalitiju "Zadruga 5", za sada ne zna ništa o tome. Sa Marijom smo razgovarali neposredno pred njen odlazak na operaciju. - Idem da… »

Vesti dana »