Povezane vesti

Anđelka Prpić o neprijatnosti koju je doživela sa kolegom na snimanju

Anđelka Prpić o neprijatnosti koju je doživela sa kolegom na snimanju

Vesti online 20.10.2021
Glumica Anđelka Prpić gostovala je u jednoj emisiji i tu otkrila neprijatnost koju je doživela kad je bila u osmom mesecu trudnoće. Naime, ona je tada bila na snimanju, a njen kolega Petar Strugar nije znao da je ona zaista trudna i mislio je da je u… »
Anđelka Prpić: Strugar nasrnuo na mene u osmom mesecu trudnoće!

Anđelka Prpić: Strugar nasrnuo na mene u osmom mesecu trudnoće!

Svet plus 20.10.2021
Glumica Anđelka Pripić u jednom od intervjua otkrila je nemilu scenu sa snimanja jedne serije koju je imala sa kolegom. Strugar nasrnuo na mene u osmom mesecu trudnoće! Petar Struga nakon ovog događaja nije mogao da dođe sebi! Anđelka Prpić je bila… »
“Krenuo je da me udari u stomak, dva dana se tresao” Anđelka Prpić o traumi tokom 8. meseca trudnoće

“Krenuo je da me udari u stomak, dva dana se tresao” Anđelka Prpić o traumi tokom 8. meseca trudnoće

Mondo 20.10.2021
Glumica je ispričala nemili događaj sa snimanja. Glumica je ispričala nemili događaj sa snimanja. Glumica Anđelka Prpić otkrila je da se tokom snimanja može dogodit dosta neočekivanih stvari pa je izdvojila jedan nemili događaj sa seta dok je… »
"Krenuo je da me udari u stomak u 8.: Mesecu trudnoće" Anđelka Prpić o traumi sa snimanja sa kolegom: "Nakon toga dva dana…

"Krenuo je da me udari u stomak u 8.: Mesecu trudnoće" Anđelka Prpić o traumi sa snimanja sa kolegom: "Nakon toga dva dana…

Blic 20.10.2021
Glumica Anđelka Prpić govorila je u jednom intervjuu o svom životu, glumi, ali i o potencijalnoj nemiloj situaciji, koja je danas već prerasla u anegdotu. Naime, dok je Anđelka bila u osmom mesecu trudnoće, poznati glumac,Petar Strugar, pokušao je… »

Vesti dana »