Povezane vesti

Đorđe zbog ćerki ponovo krenuo za Beograd: Prekinuo sam štrajk glađu jer planiraju da me proglase ludim

Đorđe zbog ćerki ponovo krenuo za Beograd: Prekinuo sam štrajk glađu jer planiraju da me proglase ludim

Kurir 20.10.2021
Đorđe Joksimović iz Kragujevca, koji se godinama bori da vrati ćerke iz hraniteljske porodice, danas se nakon novog štrajka glađu uputio za Beograd na sastanak sa Ratkom Dmitrovićem, ministrom za brigu o porodici i demografiju. Da podsetimo… »
Đorđe Joksimović prekinuo štrajk glađu

Đorđe Joksimović prekinuo štrajk glađu

RTS 20.10.2021
Đorđe Joksimović, kom su 2015. godine oduzete tri maloletne ćerke, a on pet puta pešačio iz Kragujevca do Beograda da bi tako apelovao na nadležne organe da mu vrate decu, prekinuo je štrajk glađu koji je započeo juče. Đorđe Joksimović, koji… »
Đorđe Joksimović kojem su oduzeta deca prekinuo štrajk glađu

Đorđe Joksimović kojem su oduzeta deca prekinuo štrajk glađu

Dnevnik 20.10.2021
BEOGRAD: Kragujevčanin Đorđe Joksimović prekinuo je štrajk glađu, saznaje Tanjug. Jokismović je juče započeo štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad jer, kako tvrdi, nadležni u toj ustanovi mu još nisu vratili decu i pored pravosudne… »
Đorđe Joksimović štrajkuje glađu jer mu ni posle sudske odluke nisu vraćena deca

Đorđe Joksimović štrajkuje glađu jer mu ni posle sudske odluke nisu vraćena deca

Danas 19.10.2021
Kragujevčanin Đorđe Joksimović započeo je jutros štrajk glađu ispred gradskog Centra za socijalni rad jer mu, kako tvrdi, nadležni u toj ustanovi još nisu vratili decu i pored sudske odluke u kojoj stoji da mu se vraća starateljstvo nad tri… »

Vesti dana »