Povezane vesti
U Beogradu konferencija o bezbednosti dece
Novi magazin 20.10.2021
Međunarodna stručna konferencija o bezbednosti dece "Bezbednost i odgovornost 2021", otvorena je danas u Beogradu, a učesnici će razgovarati o problemu nestanka dece i merama i aktivnostima u različitim oblastima zaštite preduzetim na globalnom i… »
Brnabić: Država će učiniti sve da unapredi bezbednost dece
Danas 20.10.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da je prirodno opredeljenje Srbije da uradi sve i sprovede u delo bilo koji sistem koji će unaprediti bezbednost dece, dok je Igor Jurić, osnivač Fondacije Tijana Jurić, izrazio nadu da do kraja godine može biti… »
Brnabić: Opredeljeni da sprovedemo svaki sistem zaštite dece
Dnevnik 20.10.2021
BEOGRAD: Premijerka Ana Brnabić otvorila je danas konferenciju Fondacije "Tijana Jurić" pod naslovom "Bezbednost i odgovornost 2021" i istakla da je Srbija opredeljena da uradi sve i sprovode svaki sistem koji će poboljšati zaštitu i bezbednost dece… »
Vesti dana »
Vrata svih hramova Eparhije žičke otvorena za studente koji pešače do Novog Sada: Pogledajte prizore koji su oduševili Srbiju
Nova pre 39 minutajoš 34 povezane
Aljbin Kurti ostaje bez vlasti? Ili novi mandatar ili novi izbori na Kosovu
BBC News pre 1 satjoš 33 povezane
Vučić objavio da su uvedene sankcije i Lukoilu: „Ako se ne nađe rešenje, sami ćemo donositi odluke“
Rešetka pre 1 satjoš 22 povezane





