Povezane vesti

Đorđe prekinuo štrajk i otišao u Beograd: Ukoliko me ministar Dmitrović ne primi uzimam decu iz hraniteljske porodice

Đorđe prekinuo štrajk i otišao u Beograd: Ukoliko me ministar Dmitrović ne primi uzimam decu iz hraniteljske porodice

InfoKG 20.10.2021
Kragujevčanin Đorđe Joksimović, otac tri maloletne ćerke, po kojem je snimljen i film "Otac", prekinuo je štrajk glađu i žeđu, u koji je stupio juče ispred Centra za socijalni rad “Solidarnost”, jer mu i pored odluke suda deca još uvek nisu… »
Đorđe Joksimović prekinuo štrajk glađu

Đorđe Joksimović prekinuo štrajk glađu

RTK 20.10.2021
Kragujevčanin Đorđe Joksimović prekinuo je štrajk glađu, saznaje Tanjug. Jokismović je juče započeo štrajk glađu ispred Centra za socijalni rad jer, kako tvrdi, nadležni u toj ustanovi mu još nisu vratili decu i pored pravosudne odluke, u… »
Ðorđe Joksimović: "Prekinuo sam štrajk glađu zbog dece, trebalo bi da mi ih vrate za 5 dana"

Ðorđe Joksimović: "Prekinuo sam štrajk glađu zbog dece, trebalo bi da mi ih vrate za 5 dana"

Telegraf 20.10.2021
Joksimović je juče štrajkovao ispred Centra za socijalni rad. Kragujevčanin Ðorđe Joksimović koji se 6 godina bori za starateljstvo nad svojom decom, prekinuo je štrajk glađu, potvrđeno je za Telegraf.rs. Jokismović je juče započeo štrajk… »

Vesti dana »