Povezane vesti

Nakon haosa u zadruzi, Dalila i Dejan se grle i plaču: Ona mu poručila: "Hladim se, spržio si me od tolike ljubavi"

Nakon haosa u zadruzi, Dalila i Dejan se grle i plaču: Ona mu poručila: "Hladim se, spržio si me od tolike ljubavi"

Blic 20.10.2021
Dejan Dragojević krenuo je da lomi sve po Beloj kući nakon što se posvađao sa suprugom Dalilom Dragojević i Miljanom Kulić. Obezbeđenje je momentalno reagovalo, a Dalila i Dejan su nastavili da se svađaju u dvorištu rijalitija "Zadruga". Dalila… »
Dejan lomi sve pred sobom: Ruši celu kuću nakon Dalilinih i Miljaninih reči, obezbeđenje ga iznelo napolje, haos u Zadruzi

Dejan lomi sve pred sobom: Ruši celu kuću nakon Dalilinih i Miljaninih reči, obezbeđenje ga iznelo napolje, haos u Zadruzi

Blic 20.10.2021
Dejan Dragojević napravio je danas pravu dramu u "Zadruzi 5", a obezbeđenje ga je jedva obuzdalo. Dejan je pobesneo nakon svađe koju je imao sa Miljanom Kulić i suprugom Dalilom u toku porodičnog sastanka. Miljana je, naime, komentarisala odnos… »
Lomi sve pred sobom, obezbeđenje ga iznosi Dejan Dragojević izgubio kontrolu, Dalila ga pljuje a za sve je kriva Miljana

Lomi sve pred sobom, obezbeđenje ga iznosi Dejan Dragojević izgubio kontrolu, Dalila ga pljuje a za sve je kriva Miljana

Mondo 20.10.2021
Opšti haos u rijalitiju Zadruga. Opšti haos u rijalitiju Zadruga. Dalila i Dejan Dragojević sve češće su meta Bele kuće. Danas se u njihovu priču umešala i Miljana Kulić, a njene reči izazvale su još veći bes kod Dejana, toliko da je počeo… »
Trese se rijaliti! Dejan dragojević napravio lom: Kulićeva mu rekla samo ovo, a on ruši sve po kući, jedva ga drže…

Trese se rijaliti! Dejan dragojević napravio lom: Kulićeva mu rekla samo ovo, a on ruši sve po kući, jedva ga drže…

Kurir 20.10.2021
Lepi Mića je ustao i pokrenuo temu o parovima u Beloj kući, a utom je nastao neviđeni haos. Naime, Dejanu Dragojeviću nije bilo dobro kada je čuo izlaganja, pa je napravio haos. - Ja moram da kažem nudim ja Matoroj jogurt, i ona neće, a to je… »

Vesti dana »