Povezane vesti

Mene su stvorile moje pesme! Mili odbrusio Ceci nakon sukoba u takmičenju "Zvezde Granda"

Mene su stvorile moje pesme! Mili odbrusio Ceci nakon sukoba u takmičenju "Zvezde Granda"

Mondo 20.10.2021
Kompozitor i član žirija emisije "Zvezde Granda" prokomentarisao je dolazak Džonija Depa u Srbiju, kao i prepirku sa Svetlanom Cecom Ražnatović. Kompozitor i član žirija emisije "Zvezde Granda" prokomentarisao je dolazak Džonija Depa u Srbiju, kao… »
Mene su stvorile moje pesme! Mili odgovorio na cecine prozivke kako je ona zaslužna za njegovo postojanje na estradi!

Mene su stvorile moje pesme! Mili odgovorio na cecine prozivke kako je ona zaslužna za njegovo postojanje na estradi!

Kurir 20.10.2021
Aleksandar Milić Mili oduševljen je što je srpsku prestonicu posetio Džoni Dep, a kompozitor ne krije da i te kako poštuje rad holivudskog glumca. On ističe da je Srbija domaćinska zemlja i da sve svetske face uživaju u našem gostoprimstvu. On je… »
Mili: Bio sam u društvu Bijonse, a s Mikom Džegerom sam proveo celu noć VIDEO

Mili: Bio sam u društvu Bijonse, a s Mikom Džegerom sam proveo celu noć VIDEO

Nova 20.10.2021
Prestonica Srbije odavno je postala jedno od omiljenih turističkih mesta svetskih zvezda, a sve češće se holivudski režiseri opredeljuju baš za Beograd kao jednu od lokacija za snimanje filmova. Činjenicu da smo odlični domaćini potvrdio je i… »

Vesti dana »