Povezane vesti

Kon: “Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere…”

Kon: “Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere…”

Nedeljnik 21.10.2021
Printscreen/YouTube/K1 Televizija (Beta) – Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da pozdravlja uvođenje kovid propusnica, ali je naveo da su morale ranije da budu uvedene i da je “nezadovoljan i tužan jer ne misli da će to biti dovoljno”, kao… »
Najnoviji korona presek: Objavljeni podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Najnoviji korona presek: Objavljeni podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: V.N. Bitku sa koronom izgubilo je 59 pacijenata. Ukupno je testirano 25.039 osoba. Na respiratorima u bolnicama se nalazi 287 pacijenta. Epidemiolog dr Predrag Kon je pozdravio mere (kovid propusnice) koje su juče uvedene, ali i i izrazio… »
Kon: Nemamo nigde siguran ležaj za nove pacijente, propusnice neće biti dovoljne

Kon: Nemamo nigde siguran ležaj za nove pacijente, propusnice neće biti dovoljne

N1 Info 21.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da pozdravlja uvođenje kovid propusnica, ali je naveo da su morale ranije da budu uvedene i da je "nezadovoljan i tužan, jer ne misli da će to biti dovoljno", i da je medicinski deo Kriznog štaba za borbu protiv… »
Kon o kovid propusnicama: Nisam zadovoljan, mere nisu dovoljne

Kon o kovid propusnicama: Nisam zadovoljan, mere nisu dovoljne

OK radio 21.10.2021
Član Kriznog štaba i epidemiolog dr Predrag Kon govorio je u Jutru na TV Prva o poslednjoj odluci donetoj u sredu, uvođenju kovid propusnica. Kon je pozdravio mere, ali i poručio: "Nisam zadovoljan." - Nisam zadovoljan, ne zato što sam nezadovoljnik… »
Kon: Epidemiolozi od Kriznog štaba Srbije tražili oštrije mere

Kon: Epidemiolozi od Kriznog štaba Srbije tražili oštrije mere

Slobodna Evropa 21.10.2021
Član Kriznog štaba Vlade Srbije za borbu protiv korona virusa, epidemiolog Predrag Kon izjavio je da pozdravlja uvođenje COVID-19 propusnica, ali da su morale ranije da budu uvedene i da je medicinski deo Kriznog štaba predlagao oštrije mere… »
Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Danas 21.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da pozdravlja uvođenje kovid propusnica, ali je naveo da su morale ranije da budu uvedene i da je „nezadovoljan i tužan jer ne misli da će to biti dovoljno“, i da je medicinski deo Kriznog štaba za borbu… »
Kon: Situacija je jako loša! Nove mere koje je doneo Krizni štab nisu dovoljne

Kon: Situacija je jako loša! Nove mere koje je doneo Krizni štab nisu dovoljne

IndeksOnline 21.10.2021
BEOGRAD – Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon smatra da donete nove mere protiv virusa korona nisu dovoljne i pozdravljajući uvođenje kovid propusnica navodi i da je lično skeptičan da će se rezultati brzo videti jer, kako je objasnio… »
Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Glas Zaječara 21.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da pozdravlja uvodjenje kovid propusnica, ali je naveo da su morale ranije da budu uvedene i da je „nezadovoljan i tužan jer ne misli da će to biti dovoljno“, i da je medicinski deo Kriznog štaba za borbu… »
Kon: Nedovoljne nove mere, skeptičan po pitanju rezultata

Kon: Nedovoljne nove mere, skeptičan po pitanju rezultata

Dnevnik 21.10.2021
BEOGRAD: Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon smatra da donete nove mere protiv virusa korona nisu dovoljne i pozdravljajući uvođenje kovid propusnica navodi i da je lično skeptičan da će se rezultati brzo videti jer, kako je objasnio… »
Tražili smo zatvaranje posle 17h i zabranu okupljanja! Oglasio se Kon posle sednice Kriznog štaba

Tražili smo zatvaranje posle 17h i zabranu okupljanja! Oglasio se Kon posle sednice Kriznog štaba

Mondo 21.10.2021
Predrag Kon je naglasio i ponovio da je situacija katastrofalna. Predrag Kon je naglasio i ponovio da je situacija katastrofalna. Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon govorio je danas o kovid propusnicama i naveo da misli da ta mera neće biti… »
Kon: Situacija je jako loša! Nove mere koje je doneo Krizni štab nisu dovoljne

Kon: Situacija je jako loša! Nove mere koje je doneo Krizni štab nisu dovoljne

Sandžak haber 21.10.2021
BEOGRAD – Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon smatra da donete nove mere protiv virusa korona nisu dovoljne i pozdravljajući uvođenje kovid propusnica navodi i da je lično skeptičan da će se rezultati brzo videti jer, kako je objasnio… »
Predrag Kon: Nedovoljne nove mere, skeptičan sam po pitanju rezultata

Predrag Kon: Nedovoljne nove mere, skeptičan sam po pitanju rezultata

Nova 21.10.2021
Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon smatra da donete nove mere protiv koronavirusa nisu dovoljne i pozdravljajući uvođenje kovid propusnica navodi i da je lično skeptičan da će se rezultati brzo videti jer, kako je objasnio, odnose se… »
Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Kon: Tužan sam jer kovid propusnice nisu dovoljne, medicinski deo je predlagao oštrije mere

Radio sto plus 21.10.2021
„Epidemiološka situacija se razvila u praktično katastrofalnu, jer nigde nemao siguran ležaj baš potpuno za pacijente, dakle moraju ranije da se otpuštaju pacijenti da bi se dobio prostor. Situacija je jako, jako loša“, rekao je Kon za TV Prva… »
Kon: Nisam zadovoljan. Tražili smo da sve bude zatvoreno posle 17 sati i da se zabrane okupljanja

Kon: Nisam zadovoljan. Tražili smo da sve bude zatvoreno posle 17 sati i da se zabrane okupljanja

iKragujevac 21.10.2021
Član Kriznog štaba epidemiolog dr Predrag Kon govorio je u Jutru na TV Prva o poslednjoj odluci donetoj u sredu, uvođenju kovid-propusnica. Kon je pozdravio mere, ali i poručio: - Nisam zadovoljan, ne zato što sam nezadovoljnik kao čovek, već zato… »

Vesti dana »