Povezane vesti

Đorđu Joksimoviću vraćene ćerke

Đorđu Joksimoviću vraćene ćerke

InfoKG 21.10.2021
Đorđe Joksimović, kojem su 2015. godine oduzete tri maloletne ćerke, a on pet puta pešačio iz Kragujevca do Beograda kako bi apelovao na nadležne da mu decu vrate, danas je konačno sa svojim ćerkama. Joksimović je za Tanjug rekao da je danas… »
Hrabrom ocu Đorđu posle 7 godina vraćene maloletne ćerke

Hrabrom ocu Đorđu posle 7 godina vraćene maloletne ćerke

Luftika 21.10.2021
– Moje devojčice su spakovale svoje knjige i jedva čekaju da svoje stvari rasporede po sobama koje sam za njih uredio – sa ponosom i srećom govori Đorđe Joksimović, koga su novinari portala Nova zatekli na putu od hraniteljske porodice do… »
KONAČNO: Đorđe na putu za Kragujevac zajedno sa kćerkama koje su mu vratili!

KONAČNO: Đorđe na putu za Kragujevac zajedno sa kćerkama koje su mu vratili!

U centar 21.10.2021
‘‘Moje devojčice su spakovale svoje knjige i jedva čekaju da svoje stvari rasporede po sobama koje sam za njih uredio‘‘, sa olakšanjem kaže Đorđe Joksimović, koga je Nova.rs u telefonskom razgovoru zatekla na putu od hraniteljske porodice… »
Đorđe, po kom je snimljen film Otac, posle 6 godina borbe došao po ćerke: "Presrećne su"

Đorđe, po kom je snimljen film Otac, posle 6 godina borbe došao po ćerke: "Presrećne su"

iKragujevac 21.10.2021
Tri predivne devojčice, maloletne ćerke Kragujevčanina Đorđa Joksimovića, od danas će ponovo, posle 6 godina, biti u svom domu. Joksimović je, naime, danas dobio potvrdu da su mu deca vraćena, nakon odluke Osnovnog suda u Kragujevcu da mu se… »

Vesti dana »