Povezane vesti

Kalinić o odluci Đorđevića da ga ne zove u Kinu: Dao je banalan, glupav razlog

Kalinić o odluci Đorđevića da ga ne zove u Kinu: Dao je banalan, glupav razlog

Nova 21.10.2021
Košarkaš Crvene zvezde i reprezentacije Srbije, Nikola Kalinić, osvrnuo se na 2019. godinu i odluku Aleksandra Đorđevića da ga ne zove na Svetsko prvenstvo. Srbija je otišla bez Kalinića i Nedovića u Kinu, doživela fijasko, a igrači su tek iz… »
Kalinić otkrio zašto ga je Đorđević precrtao za SP: “Dao mi je banalan razlog”

Kalinić otkrio zašto ga je Đorđević precrtao za SP: “Dao mi je banalan razlog”

Vesti online 21.10.2021
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić otkrio je posle dve godine koji su bili razlozi zašto nije išao nja Mundobasket 2019. u Kini. Reprezentacija Srbije je išla u jakom sastavu, ali činjenica je da je nedostajao Kalinić, koji nije bio ni pozvan… »
"Đorđević mi je dao glup i banalan razlog": Nikola Kalinić progovorio o neigranju za reprezentaciju: "Teško mi je palo…

"Đorđević mi je dao glup i banalan razlog": Nikola Kalinić progovorio o neigranju za reprezentaciju: "Teško mi je palo…

Sportal blic 21.10.2021
Dobio je veliku minutažu, važnu ulogu i odmah je pokazao koliko je značajan za ekipu . se vratio ovog leta u Crvenu zvezdu posle šest godina i ako pogleda uvodni deo sezone može da kaže da je napravio pravu stvar. O utiscima iz crveno-belog tabora… »
Kalinić posle dve godine o precrtavanju iz reprezentacije: ‘Sale mi je dao banalan, glupav razlog – ne znam šta mu je…

Kalinić posle dve godine o precrtavanju iz reprezentacije: ‘Sale mi je dao banalan, glupav razlog – ne znam šta mu je…

Hot sport 21.10.2021
Košarkaš Crvene zvezde se osvrnuo na odluku Aleksandra Đorđevića. Nikola Kalinić je bio deo reprezentacije koja je osvojila srebro na Svetskom prvenstvu 2014. godine, potom i na Olimpijskim igrama 2016. u Riju. Međutim, kada se očekivalo da će… »
Kalinić o đorđevićevom precrtavanju: Sale mi je dao glupav razlog, ne znam šta se dešavalo u njegovoj glavi

Kalinić o đorđevićevom precrtavanju: Sale mi je dao glupav razlog, ne znam šta se dešavalo u njegovoj glavi

Večernje novosti 21.10.2021
foto: EPA Mnogo se spekulisalo o razlozima, posebno nakon neuspeha "orlova", ali se do dana današnjeg nije razjasnilo šta se to desilo između njih dvojice i da li postoji neki problem zbog kog Kalinić nije bio među 12. U razgovoru za "Sport Klub" i… »
Kalinić otvorio dušu o Đorđeviću, ali nije sve za javnost: "Sve manje igrača će igrati za reprezentaciju"

Kalinić otvorio dušu o Đorđeviću, ali nije sve za javnost: "Sve manje igrača će igrati za reprezentaciju"

Sportske.net 21.10.2021
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić u opširnom intervjuu za " Sport klub" dotakao se teme neigranja na Svetskom prvenstvu 2019. godine kada nije dobio poziv tadašnjeg selektora Aleksandra Đorđevića. Bila je to određena doza šoka za domaću… »
Kalinić o reprezentaciji: Otkaza će biti sve više, od Đorđevića sam dobio glupav razlog za SP

Kalinić o reprezentaciji: Otkaza će biti sve više, od Đorđevića sam dobio glupav razlog za SP

Mozzart sport 21.10.2021
"Sve je bilo nešto izokola, ništa mi nije bilo jasno posle tog razgovora", rekao je košarkaš Crvene zvezde na temu izostanka sa poslednjeg velikog reprezentativnog takmičenja. Dobio je veliku minutažu, važnu ulogu i odmah je pokazao koliko je… »
Sale mi je dao banalan, glupav razlog! Kalinić o "precrtavanju" sa spiska: Ne znam šta se dešavalo u njegovoj glavi...

Sale mi je dao banalan, glupav razlog! Kalinić o "precrtavanju" sa spiska: Ne znam šta se dešavalo u njegovoj glavi...

Mondo 21.10.2021
"Sve je bilo nešto izokola, ništa mi nije bilo jasno posle tog razgovora", poručio je Nikola Kalinić. "Sve je bilo nešto izokola, ništa mi nije bilo jasno posle tog razgovora", poručio je Nikola Kalinić. Nikola Kalinić je sa reprezentacijom… »

Vesti dana »