Povezane vesti

Ide humus, pa zemlja pa voda

Ide humus, pa zemlja pa voda

Danas 21.10.2021
Trinaest sadnica, isto toliko crvenih kanti sa vodom i dvadeset šest lopata za trinaesti rođendan Srpske napredne strane u Parku prijateljstva, kod Ušća, na Novom Beogradu. Pre nego što su visoki funkcioneri SNS-a, njihov podmladak i jedan koji je… »
"Ponosni na ono što smo uradili": Dačić Vučiću čestitao 13 godina od osnivanja SNS-a

"Ponosni na ono što smo uradili": Dačić Vučiću čestitao 13 godina od osnivanja SNS-a

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: N. Skenderija Dačić je u svoje i ime SPS-a čestitao jubilej SNS-u i navodeći da na srpskoj političkoj sceni ima mnogo stranaka, kazao je da retko koja ostavi i trag u političkom i javnom životu. - U tom smislu mislim da će ovo vreme ostati… »
Šapić: Dačić je političar koji je često znao da govori jedno, a uradi drugo

Šapić: Dačić je političar koji je često znao da govori jedno, a uradi drugo

Blic 21.10.2021
Potpredsednik SNS Aleksandar Šapić izjavio je danas, povodom nedavne poruke poslanika SPS Tome File profesorki Vesni Rakić Vodinelić da će kada "izađu na izbore i sruše Vučića ako treba biti sa njima u vladi", da je očigledno da u SPS postoje… »
Šapić o Dačiću: Često je jedno govorio a drugo radio! U SPS ima onih koji ne misle kao on ili barem kao što govori

Šapić o Dačiću: Često je jedno govorio a drugo radio! U SPS ima onih koji ne misle kao on ili barem kao što govori

Kurir 21.10.2021
BEOGRAD - Potpredsednik Srpske naredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da očigledno u Socijalističkoj partiji Srbije (SPS) ima onih koji ne misle kao njen predsednik Ivica Dačić, "ili barem kao što govori, a šta misli pokazaće… »
Šapić o kapetanu draganu: Vasiljković ima pravo da traži oslobađanje ubice Đinđića, ali ne podržavam ga u tome

Šapić o kapetanu draganu: Vasiljković ima pravo da traži oslobađanje ubice Đinđića, ali ne podržavam ga u tome

Kurir 21.10.2021
BEOGRAD - Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da je Srbija "demokratska zemlja" i da Dragan Vasiljković koji je organizovao prikupljanje potpisa za puštanje na slobodu ubice premijera Zorana Đinđića "ima… »
Šapić: Dačić je često znao jedno da govori a drugo da uradi

Šapić: Dačić je često znao jedno da govori a drugo da uradi

Nova 21.10.2021
Potpredsednik SNS Aleksandar Šapić izjavio je danas, povodom nedavne poruke poslanika SPS Tome File Vesni Rakić Vodinelić da će kada "izađu na izbore i sruše Vučića ako treba biti sa njima u vladi", da je očigledno da u SPS postoje ljudi koji ne… »
Šapić: Vasiljković ima pravo da traži oslobađanje ubice Đinđića, ali ne podržavam ga u tome

Šapić: Vasiljković ima pravo da traži oslobađanje ubice Đinđića, ali ne podržavam ga u tome

Danas 21.10.2021
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da je Srbija „demokratska zemlja“ i da Dragan Vasiljković koji je organizovao prikupljanje potpisa za puštanje na slobodu ubice premijera Zorana Đinđića „ima pravo… »
Šapić: Kapetan Dragan ima pravo da iznese svoje mišljenje, ali ga ne podržavam

Šapić: Kapetan Dragan ima pravo da iznese svoje mišljenje, ali ga ne podržavam

Nova 21.10.2021
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić izjavio je danas da je Srbija "demokratska zemlja" i da Dragan Vasiljković koji je organizovao prikupljanje potpisa za puštanje na slobodu ubice premijera Zorana Đinđića "ima pravo da… »
Vrana vrani oči ne vadi! Dačić: Dok sam živ nećemo protiv Vučića

Vrana vrani oči ne vadi! Dačić: Dok sam živ nećemo protiv Vučića

Pravda 21.10.2021
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić istakao je nakon razgovora sa funkcionerom SPS Tomom Filom da "dok je živ" partija na čijem je čelu neće ulaziti u koaliciju protiv Aleksandra Vučića. Dačić je za današnji Informer… »
Dačić: Nema nikakve šanse da pravimo vladu sa bilo kim osim SNS

Dačić: Nema nikakve šanse da pravimo vladu sa bilo kim osim SNS

Radio sto plus 21.10.2021
„Ako neko u mojoj partiji zaista ima ideju da ulazi u bilo kakve dilove i dogovore sa (predsednikom Stranke slobode i pravde Draganom) Djilasom, taj neko može odmah da samog sebe izbaci iz SPS. Jer dok sam ja predsednik, ma dok sam ja živ, neće se… »
Milićević brani kolegu: Filina izjava izvučena iz konteksta, žele da ugroze političku stabilnost, nema trzavica između…

Milićević brani kolegu: Filina izjava izvučena iz konteksta, žele da ugroze političku stabilnost, nema trzavica između…

Kurir 21.10.2021
Ne stišava se bura nakon istupa poslanika socijalista Tome File! Ugledni advokat, podsetimo, gostujući na jednoj televiziji, rekao je članici Nove stranke Vesni Rakić Vodinelić da izađu na izbore i pobede Aleksandra Vučića, a da će SPS potom ući… »

Vesti dana »

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Slobodna Evropa pre 2 satajoš 29 povezanih
Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Nova ekonomija pre 58 minutajoš 18 povezanih
Preminuo književnik Ivan Ivanji

Preminuo književnik Ivan Ivanji

B92 pre 3 satajoš 16 povezanih