Povezane vesti

NOVA SVAĐA! Dalila i Dejan napravili KARAMBOL u Zadruzi! Letele BURME!

NOVA SVAĐA! Dalila i Dejan napravili KARAMBOL u Zadruzi! Letele BURME!

Svet & Skandal 21.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević žestoko su se sukobili za crnim stolom. Naime, Dalila je ispričala da joj je Dejan vratio burmu i da ju je oslovio devojačkim prezimenom, a potom je bez ikakve šifre priznala da voli Cara. Објава коју дели… »
Dejan se predao! Dragojevići odustali od braka: Dalila priznala da voli Cara i sve o poljupcu koji je šokirao cimere! Usledio…

Dejan se predao! Dragojevići odustali od braka: Dalila priznala da voli Cara i sve o poljupcu koji je šokirao cimere! Usledio…

Kurir 21.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević su pokrenuli temu o svom braku, a Dejan je bio izričit da mu je u odnosu najvažniji razgovor, dok je Dalili istakla kako joj je sek*ulani odnos najvažniji. Ona se osvrnula i na vraćanje burme kao i prezimena, gde je branila… »
Dejan se predao, on i dalila odustali od braka: Priznala emocije prema Caru, svi u šoku! Vraćanje burme i prezimena

Dejan se predao, on i dalila odustali od braka: Priznala emocije prema Caru, svi u šoku! Vraćanje burme i prezimena

Blic 21.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević sinoć su imali novu bračnu svađu u "Zadruzi 5". Dalila je rekla da joj je Dejan vratio burmu i da ju je oslovio devojačkim prezimenom. - On sve sam radi, sam vraća burmu, sam menja moje prezime. Ja nisam skinula burmu… »

Vesti dana »