Povezane vesti

Muž me snimao dok sam bila s drugim muškarcem! Šok priznanje Zvezde Granda - "Kad si mogao gole žene, možeš i mene!"

Muž me snimao dok sam bila s drugim muškarcem! Šok priznanje Zvezde Granda - "Kad si mogao gole žene, možeš i mene!"

Mondo 21.10.2021
Pevačica otkrila kako se osećala tokom vrelih scena. Pevačica otkrila kako se osećala tokom vrelih scena. Bivša učesnica popularnog takmičenja Zvezde Granda, Slađana Zubčević, otkrila je deo iz privatnog života, javnosti nepoznat. Nedavno je… »
Šokantno priznanje bivše takmičarke zvezda Granda: Muž me je snimao dok sam bila s drugim muškarcem, nastao muk!

Šokantno priznanje bivše takmičarke zvezda Granda: Muž me je snimao dok sam bila s drugim muškarcem, nastao muk!

Kurir 21.10.2021
Bivša učesnica takmičenja "Zvezde Granda" Slađana Zubčević pobrala je sve simpatije publike već nakon svog prvog pojavljivanja na sceni. Slađa je sada otkrila da je njen suprug jednom prilikom snimao spot u kom je ona bila sa drugim muškarcem. -… »
Zvezda Granda otkrila: Muž me je snimao s drugim muškarcem, bilo je neprijatno

Zvezda Granda otkrila: Muž me je snimao s drugim muškarcem, bilo je neprijatno

Nova 21.10.2021
Bivša učesnica "Zvezda Granda", Slađana Zubčević, pobrala je simpatije mnogobrojne publike već nakon prvog pojavljivanja na sceni. Pevačica je sada gostujući u emisiji "Grand Magazin" ispričala zanimljivu anegdotu sa svojim suprugom. Slađa je… »

Vesti dana »