Povezane vesti
Lideri EU kritikovali Poljsku zbog osporavanja pravnih temelja Unije
Slobodna Evropa 21.10.2021
Lideri Evropske unije oštro su kritikovali Varšavu na samitu zemalja članica EU 21. oktobra zbog osporavanja pravnih temelja EU, a poljski premijer Mateusz Morawiecki odgovorio je da neće pokleknuti pred "ucenama". Morawiecki je rekao da je spreman da… »
Moravjecki čvrstog stava: Poljska neće pokleknuti pred ucenama EU! Jesmo za dijalog!
Kurir 21.10.2021
Poljska neće pokleknuti pred ucenama EU, već će nastojati da reši aktuelne sporove, rekao je premijer Mateuš Moravjecki, koji je došao u Brisel pre sastanka lidera EU da brani svoju državu, u eskalaciji ideološke borbe. Dugotrajne tenzije između poljskih… »
Moravjecki: Nećemo popustiti pred ucenama EU
N1 Info 21.10.2021
Poljski premijer Mateuš Moravjecki je, pred početak samita lidera Evropske unije u Briselu, izjavio da njegova zemlja neće popustiti pred "ucenama" EU, pošto je Ustavni sud u Varšavi zaključio da neki zakoni Unije nisu u skladu sa poljskim propisima… »
Vesti dana »
(BLOG) Srbija se bori sa požarima: U Deliblatskoj peščari nešto mirnije, situacija u Magliču "pod kontrolom"
N1 Info pre 19 minutajoš 106 povezanih
Vremenska prognoza i meteoalarmi: Sunčano i toplo vreme uz kraće osveženje na severu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 37 povezanih
Protest na otvaranju Nušićijade: Izviždan predsednik Opštine Ivanjica, ministar Selaković odustao od govora
Nedeljnik pre 10 satijoš 6 povezanih
SAD uvele carine od 50 odsto na kanadsku robu, Otava najavljuje recipročne mere
Naslovi.ai pre 49 minutajoš 24 povezane
Zvezda protiv Čukaričkog juri nastavak dominacije - 31 gol na poslednjih 10 mečeva
B92 pre 4 satijoš 33 povezane



