Povezane vesti
Srpski državljanin pronadjen mrtav u stanu u Skoplju
Novi magazin 21.10.2021
Jedan državljanin Srbije pronadjen je danas mrtav u stanu u Skoplju, saopštila je skopska policija. Kako se navodi, Hitna medicinska pomoć je oko 4.30 policiji prijavila da je u jednom stanu u centru grada pronadjen mrtav N. P. (36) iz Srbije, sa… »
Državljanin Srbije pronađen mrtav u stanu u Skoplju
Nova 21.10.2021
Jedan državljanin Srbije pronađen je mrtav u stanu u Skoplju, saopštila je skopska policija. Kako se navodi, Hitna medicinska pomoć je oko 4.30 policiji prijavila da je u jednom stanu u centru grada pronadjen mrtav N. P. (36) iz Srbije, sa prebivalištem… »
Vesti dana »

Druga sednica Skupštine Zaječara prekinuta zbog spora vlasti i opozicije, ispred zgrade kordon policije
Euronews pre 1 satjoš 29 povezanih

Nevreme neće stati do jutra Evo koji delovi zemlje će biti posebno na udaru grad i jaka kiša tući će i tokom noći
Dnevnik pre 23 minutajoš 82 povezane

Evrobasket, 8. dan: Crna Gora ispala, Šveđani u osmini finala, Letonci pregazili Čehe
BBC News pre 28 minutajoš 55 povezanih

Tomislav Nikolić nije često u javnosti, ali je sada viđen na važnom sastanku zbog koga je morao da otputuje u Kinu (foto)
Blic pre 18 minutajoš 53 povezane