Povezane vesti

Humska pala posle skoro dve godine, završen niz od 40 utakmica bez poraza

Humska pala posle skoro dve godine, završen niz od 40 utakmica bez poraza

Mozzart sport 22.10.2021
Partizan prvi put bez gola na domaćem terenu još od Mančester junajteda. Bela zastava na vrh crno-bele strane Topčiderskog brda. Dugo je odolevao Hram fudbala, kako Partizanovi navijači tepaju stadionu u Humskoj, ali je i on kapitulirao. Posle skoro… »
Zvezda preskočila Milan, došla je do istorijskog mesta na UEFA listi

Zvezda preskočila Milan, došla je do istorijskog mesta na UEFA listi

Nova 22.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv Midtjilanda sa 1:1, ali su i pored toga skočili na istorijsko mesto na UEFA rang listi. Zvezda je sada 39. tim Evrope, pre ovog kola je imala 35.000 bodova, koliko i Jang Bojs i Milan. Sada je dobila 1.000… »
Iliev nema šta da zameri igračima partizana: Ne pamtim da sam video fizički dominantniju ekipu

Iliev nema šta da zameri igračima partizana: Ne pamtim da sam video fizički dominantniju ekipu

Večernje novosti 22.10.2021
FOTO: N. Paraušić Gent je posle ovog trijumfa prvi na tabeli sa devet bodova, dok je klub iz Humske drugi sa šest, a Flora i Anortozis imaju po jedan. - Tvrd meč. Znali smo šta da očekujemo od Genta. Belgijanci su prvi deo sezone igrali bez više od… »
Stanojević o crvenom kartonu: Isključen sam nakon što sam čestitao

Stanojević o crvenom kartonu: Isključen sam nakon što sam čestitao

Nova 22.10.2021
Aleksandar Stanojević je po završetku utakmice sa Gentom dobio crveni karton nakon rasprave sa sudijama, a šef struke crno-belih je istakao da ni on ne zna zbog čega ga je Bobi Maden sankcionisao. „Čestitam Gentu na pobedu. Zahtevna utakmica, sa… »
Nema igre, nema ni bodova

Nema igre, nema ni bodova

Danas 22.10.2021
Partizan prekasno „upalio motore“, Gent zasluženo sprečio 40. meč crno-belih bez poraza kod kuće – 0:1 . Tim iz Humske je tako skliznuo na drugo mesto u grupi i ugrozio lakši plasman u sledeću rundu Lige konferencije, a na revanš u Belgiju… »
Zdjelar: Utakmica je mogla da ode i drugim tokom

Zdjelar: Utakmica je mogla da ode i drugim tokom

Mozzart sport 22.10.2021
Vezista Partizana žali za propuštenim šansama. Saša Zdjelar, vezista Partizana, nakon poraza od Genta (0:1) nije imao razloga za zadovoljstvo, ali je uprkos činjenici da je njegov tim ostao praznih šaka istakao pozitivne strane igre koju su večeras… »
Ivanić iščupao bod i sačuvao prvo mesto

Ivanić iščupao bod i sačuvao prvo mesto

Danas 22.10.2021
Crvena zvezda nije odigrala dobro, ali je ostala neporažena protiv Midtjilanda i napravila još jedan veliki korak ka nokaut fazi Lige Evrope, za dve nedelje nastavlja trku za direktan prolaz u Top 16. Neće se dugo pamtiti partija fudbalera Crvene… »
Partizan ostao u prašini prebrzog Genta, čudesni Popović sprečio brodolom

Partizan ostao u prašini prebrzog Genta, čudesni Popović sprečio brodolom

Nova 22.10.2021
Patrtizan je poražen od Genta rezultatom 1:0 u trećem kolu Lige konferencija posle najgore odigrane utakmice od početka sezone, pa je prvo mesto u grupi sada postalo predaleko. Videlo se od starta utakmice da će se Partizan mučiti sa brzim igračima… »
Trener Genta nije euforičan, završna ocena tek sledi

Trener Genta nije euforičan, završna ocena tek sledi

Sportske.net 22.10.2021
Trener fudbalera Genta Hejn Vanhazebruk rekao je večeras da je zadovoljan igrom u meču sa Partizanom, kao i da će sačekati rezultat revanš meča za konačan utisak. "Zadovoljan sam našom igrom, bolje smo igrali u prvom delu, iako smo gol dali u… »
I ''mekan teren'' napravio problem Partizanu?

I ''mekan teren'' napravio problem Partizanu?

Sportske.net 22.10.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je večeras da je utakmica sa Gentom bila zahtevna, ali i da je ishod mogao da bude drugačiji. "Čestitam Gentu na pobedi, zahtevan meč sa dosta duela. Imali smo i mi šanse na kraju, ali nismo ih… »
Remi po meri partizana: Anortozis i Flora podelili bodove

Remi po meri partizana: Anortozis i Flora podelili bodove

Večernje novosti 21.10.2021
FOTO: EPA Domaćin je prokockao dva gola prednosti. Poveli su u 25. minutu pogotkom Deletića, da bi tri minuta kasnije Popović duplirao prednost. U 38. je Sapinen smanjio zaostatak, a deset minuta pre kraja meča postavio konačan rezultat. Ovo je… »
Braga slavi ortu: Portuglaski klub slavio u Bugarskoj i diše Zvezdi za vratom

Braga slavi ortu: Portuglaski klub slavio u Bugarskoj i diše Zvezdi za vratom

Večernje novosti 21.10.2021
Foto: EPA-EFE/Vassil Donev Odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 7. minutu utakmice kada je Rikardo Orta iskoristio asistenciju Sekjere. Imao je portugalski klub još nekoliko izglednih prilika, ali nijedna lopta više nije završila iza leđa… »

Vesti dana »