Povezane vesti
Na Horgošu teretna vozila čekaju sedam sati
Dnevnik 22.10.2021
BEOGRAD: Na naplatnoj stanici Preljina vozila čekaju na naplatu putarine 15 minuta, saopštili su Putevi Srbije. Na ostalim naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila, a tako je i na putničkim terminalima na graničnim prelazima u Srbiji. Prema… »
AMSS: Mokri kolovozi usporavaju saobraćaj
Danas 22.10.2021
Vozače danas na putevima u Srbiji očekuju mestimično mokri kolovozi, kiša i usporen saobraćaj, saopštio je Auto moto savez Srbije (AMSS). Magla smanjuje vidljivost na jugu i jugoistoku Srbije, a naročito u Grdeličkoj klisuri. Posle podne očekuje se veći… »
Vesti dana »

(Video) Crnoj Gori preti: Eksplozija?! Požar stigao do omiljene plaže, a turisti su uradili ovo: U toku hitna evakuacija, dignuti helikopteri, bukti i u Podgorici
Blic pre 18 minutajoš 37 povezanih

Danas predahnite, uskoro kreće pakao: Ovi delovi Srbije su na udaru, crvene se upozorenja na jednu opasnu pojavu: Evo kada konačno stiže zahlađenje
Blic pre 17 minutajoš 59 povezanih

Predstojeći samit Trampa i Putina na Aljasci: test za mir u Ukrajini i međunarodne reakcije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 45 povezanih