Povezane vesti

DALILA ne prestaje da šokira! Dragojevićka ima samo jednu želju, a tiče se cara! A evo gde on želi da je vodi! (VIDEO)

DALILA ne prestaje da šokira! Dragojevićka ima samo jednu želju, a tiče se cara! A evo gde on želi da je vodi! (VIDEO)

Kurir 22.10.2021
U toku je specijalni zadatak Velikog šefa, a Filip Car i Dalila Dragojević su zamislili želje i okirali sve gledaoce. - Hteo bih da dobijem Rajsko ostrvo i celu noć da traje maraton filmova i da odvedem svoja najbolja druga, a to su Miki i Dalila… »
Emilija Velemir je napustila Zadrugu 5! Oplela po Dalili i Caru! (VIDEO)

Emilija Velemir je napustila Zadrugu 5! Oplela po Dalili i Caru! (VIDEO)

Svet plus 22.10.2021
Emilija Velemir je napustila "Zadrugu 5"! U studiju je oplela po Dalili Dragojević i Filipu Caru, a Dejana podržala. Svi vidimo emocije kaže ona... Milan Milošević je opet ušao u Belu kuću, kako bi saopštio zadrugarima ko je zadrugar koji napušta… »
Hitno izbacivanje iz zadruge: Ona je momentalno morala da napusti Belu kuću (foto)

Hitno izbacivanje iz zadruge: Ona je momentalno morala da napusti Belu kuću (foto)

Mondo 22.10.2021
Iznenadno izbacivanje šokiralo je sve učesnike. Iznenadno izbacivanje šokiralo je sve učesnike. Sinoć je u rijalitiju “Zadruga” došlo do iznenadnog izbacivanja, zbog čega su svi učesnici ostali zatečeni. U iznenadnom preseku najmanje glasova… »
Šok odluka produkcije! Ona je sinoć momentalno izbačena iz Zadruge, ukućani ostali u čudu nakon ovoga!

Šok odluka produkcije! Ona je sinoć momentalno izbačena iz Zadruge, ukućani ostali u čudu nakon ovoga!

Alo 22.10.2021
Izbačena zadrugarka je u studiju kod Dušice sumirala svoje utiske iz rijalitija. Sinoć je u "Zadruzi 5" održano vanredno izbacivanje, a rijaliti je napustila učesnica Emilija Velemir. Emilija Velemir je imala najmanju podršku publike, te je zauvek… »
Ona je izbačena iz rijalitija: Učesnica napustila Belu kuću, pa priznala zbog čega se kaje! (video)

Ona je izbačena iz rijalitija: Učesnica napustila Belu kuću, pa priznala zbog čega se kaje! (video)

Kurir 22.10.2021
Rijaliti učesnici imali su vandredno izbacivanje, a jedna takmičarka napustila je Belu kuću. Emilija Velemir zauvek je napustila "Zadrugu 5". Ona je došla u studio i ispričala kako se oseća. "Ja sam se pogubila, nedostajala mi je porodica. Moram… »

Vesti dana »