Povezane vesti
Ivanuša: Vakcinisani, ako se zaraze, manje šire virus
Top press 22.10.2021
Situacija u Srbiji u vezi sa korona virusom je teška, a uvođenje kovid propusnica je poruka da kovid postaje ozbiljan problem koji može da se pogorša, izjavio je danas direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša… »
Ivanuša: Uvodjenje kovid propusnica znak da kovid-19 postaje veliki problem u Srbiji
Sandžak haber 22.10.2021
BEOGRAD – Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je danas da uvodjenje kovid propusnica u Srbiji daje poruku da kovid-19 postaje izuzetno veliki problem koji može da se pogorša. Ivanuša je za… »
Ivanuša: Teško će se bilo ko sakriti od virusa
Prva 22.10.2021
Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije u Srbiji Marijan Ivanuša kaže za RTS da je delta soj korona virusa toliko zarazan da se od njega niko ne može sakriti. Marijan Ivanuša je rekao da je situcija sa korona virusom u Srbiji teška… »
Vesti dana »
RTS: Počeo transport sirove nafte iz Janafa ka rafineriji u Pančevu
Nedeljnik pre 1 satjoš 23 povezane
Ključa u bazenu: Srbiji triler protiv Španije, aplauzi himni Hrvatske
BBC News pre 17 minutajoš 30 povezanih
Večeras doček Srpske nove godine Evo šta ima po gradu, od kada uopšte slavimo, šta je Vasilica i koji običaji se danas poštuju
Blic pre 1 satjoš 16 povezanih
Vučić: Verujem da će se za dva, tri dana znati ko je kupac ruskog udela u NIS-u
RTS pre 22 minutajoš 15 povezanih




