Povezane vesti

Vučić protiv mogućih sankcija RS, za srpsko-bošnjački dijalog

Vučić protiv mogućih sankcija RS, za srpsko-bošnjački dijalog

Slobodna Evropa 22.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se 23. oktobra sastati sa članom Predsedništva Bosne i Hercegovine Miloradom Dodikom u Beogradu, a u narednim nedeljama i sa Bakirom Izetbegovićem kao bošnjačkim liderom. Vučić je na pitanje o… »
"Sutra sa Dodikom - sankcije ne rešavaju probleme; Da nije Ustava, zalagao bih se za obaveznu vakcinaciju"

"Sutra sa Dodikom - sankcije ne rešavaju probleme; Da nije Ustava, zalagao bih se za obaveznu vakcinaciju"

RTV 22.10.2021
BOR, BANJALUKA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se sutra uveče u Beogradu sastati sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom, i najavio da će u nedeljama pred nama i razgovarati i sa Bakirom Izetbegovićem, kao… »
Patrijarh u Srpskoj: Vi ste dokaz da Bog nije ostavio svoj narod

Patrijarh u Srpskoj: Vi ste dokaz da Bog nije ostavio svoj narod

Dnevnik 22.10.2021
BANjALUKA: Patrijarh srpski Porfirije rekao je u Banjaluci da je narod tih krajeva najbolji mogući dokaz da Bog nije ostavio svoj verni narod. Patrijarh Porfirije ranije danas je u Banjaluci započeo dvodnevnu posetu Eparhiji banjalučkoj, a dočekali su… »
"Uvek sam bio protivnik sankcija": Vučić najavio sastanak sa Dodikom

"Uvek sam bio protivnik sankcija": Vučić najavio sastanak sa Dodikom

Večernje novosti 22.10.2021
Foto: Tanjug/Zoran Žestić - Sutra uveče bi trebalo da se sastanem sa Dodikom. Razgovaraćemo o svemu. Uvek sam bio protivnik sankcija - rekao je Vučić na pitanje da li će Srbija imati posledice ako SAD uvede sankcije Republici Srpskoj. - U narednim… »
Vučić: Razgovaraću sutra sa Dodikom, ne verujem u sankcije već u dijalog

Vučić: Razgovaraću sutra sa Dodikom, ne verujem u sankcije već u dijalog

Danas 22.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će sutra uveče u Beogradu razgovarati sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom i dodao da se svi problemi u toj zemlji mogu rešiti samo dijalogom a ne eventualnim uvođenjem sankcija… »

Vesti dana »