Povezane vesti

Najveće Murinjove katastrofe: Šamar od Barse 5:0, ispadao od Bredforda…

Najveće Murinjove katastrofe: Šamar od Barse 5:0, ispadao od Bredforda…

Nova 22.10.2021
Fudbaleri Rome su doživeli totalni debakl u utakmici trećeg kola Lige konferencija na gostovanju od prilično anonimne ekipe Bodo Glimta. Poraz od 6:1 bib bio težak i od mnogo jačih timova, a kamoli od male ekipe sa severa Evrope. Žoze Murinjo je… »
Murinjo besan kao ris! Posle debakla žestoko kaznio igrače rome: Sleteli u 3 ujutru, on ih odmah oterao na trening!

Murinjo besan kao ris! Posle debakla žestoko kaznio igrače rome: Sleteli u 3 ujutru, on ih odmah oterao na trening!

Mondo 22.10.2021
Ovakve stvari neće tolerisati. Ovakve stvari neće tolerisati. U prvoj sezoni Lige konferencija Roma je jedan od glavnih favorita, a tim Žozea Murinja je već u grupnoj fazi počeo sa problemima. Neverovatna blamaža desila im se u Norveškoj, gde je… »
Nije "novi holand", bio je veći talenat od norveške zveri: Izgubio se iz fudbala, pa je onda razbio Murinja kao niko!

Nije "novi holand", bio je veći talenat od norveške zveri: Izgubio se iz fudbala, pa je onda razbio Murinja kao niko!

Mondo 22.10.2021
Upoznajte fudbalera Erika Bothejma koji je u jednom trenutku bio i talentovaniji od Erlinga Holanda, a onda su se stvari promenile. Da je majstor, podsetio je protiv Rome. Upoznajte fudbalera Erika Bothejma koji je u jednom trenutku bio i talentovaniji od… »
Buongiorno Italia: Murinjo sipao so na ranu, omalovažava igrače plaćene 100.000.000 evra

Buongiorno Italia: Murinjo sipao so na ranu, omalovažava igrače plaćene 100.000.000 evra

Mozzart sport 22.10.2021
Reakcije posle brodoloma Rome u Norveškoj, raste temperatura pred derbi Inter – Juventus. (Od dopisnika MOZZART Sporta iz Rima) Roma je prvi tim koji je u sva tri evropska takmičenja (Liga šampiona, Liga Evrope i Liga konferencija) primio šest ili… »
Ko su severnjaci koji su ponizili Murinja i nose četke za zube na stadion?

Ko su severnjaci koji su ponizili Murinja i nose četke za zube na stadion?

Nova 22.10.2021
Bode/Glimt hit je posle ponižavajuće pobede protiv Rome sa 6:1 u Ligi konferencija. Pobeda je dobila posebnu notu jer Vučicu vodi Žoze Murinjo. Ređali su se golovi kao na traci, prvi je pao u 8. minutu, drugi u 20. i Perez je najavio buđenje Rome u… »
Murinjo ponižavao igrače nakon ubedljivog poraza: Ja sam ih izabrao, očigledno moraju da mi igraju uvek isti!

Murinjo ponižavao igrače nakon ubedljivog poraza: Ja sam ih izabrao, očigledno moraju da mi igraju uvek isti!

Hot sport 22.10.2021
Bio je poprilično iznerviran. Fudbaleri Rome ubedljivo su poraženi u 3. kolu Lige konferencija od Bodo Glimta rezultatom 6:1. Bio je to sigurno najteži meč u karijeri za proslavljenog trenera Žozea Murinja, jer u 1008 mečeva tokom karijere, nijednom… »

Vesti dana »