Povezane vesti
Produžen pritvor bivšem inspektoru Stoliću i pripadnicima BIA
Nova 22.10.2021
Viši sud u Požarevcu produžio je za još 30 dana pritvor suspendovanom inspektoru SBPOK Božidaru Stoliću, pripadniku BIA M.K. i Slađanu Konstantinoviću, koji se sumnjiče da su pokušali da prinudom preuzmu ugostiteljski objekat od jednog Požarevljanina… »
Produžen pritvor inspektoru, pripadniku BIA i Konstantinoviću
RTV 22.10.2021
BEOGRAD - Viši sud u Požarevcu produžio je za još 30 dana pritvor suspendovanom inspektoru SBPOK Božidaru Stoliću, pripadniku BIA M.K. i Slađanu Konstantinoviću, koji se sumnjiče da su pokušali da prinudom preuzmu ugostiteljski objekat od jednog… »
Vesti dana »

UŽIVO Paralelni skupovi za i protiv blokada širom Srbije: Policija na Voždovcu potiskivala građane zbog Vučića, incidenti kod FON-a, u Kraljevu i Novom Sadu (FOTO; VIDEO)
Danas pre 42 minutajoš 55 povezanih

Na 125 lokacija širom Srbije izašlo 144.000 građana u Beogradu na Voždovcu više od 20.000 građana reklo "stop" blokadama! Evo na šta je MUP apelovao
Dnevnik pre 2 satajoš 16 povezanih

Milijarder Ilon Mask uputio poruku desničarima u Londonu: "Borite se ili umrite"
Telegraf pre 23 minutajoš 24 povezane