Povezane vesti

Australijan open ujedinio najbolje tenisere: Medvedev i Cicipas čuvaju leđa Đokoviću, reagovali su kao i Novak!

Australijan open ujedinio najbolje tenisere: Medvedev i Cicipas čuvaju leđa Đokoviću, reagovali su kao i Novak!

Sportal blic 22.10.2021
Poslednjih dana vodi se žestoka polemika oko uslova, pod kojima će teniserima biti dozvoljeno učešće na Australija openu. Australijske vlasti za sada čvrsto stoje pri odluci, da će na prvom Grend slemu u godini moći da nastupe samo igrači koji su… »
"Novak Đoković je uzdrman!" Britanci likuju na sav glas zbog najnovije vesti

"Novak Đoković je uzdrman!" Britanci likuju na sav glas zbog najnovije vesti

Večernje novosti 22.10.2021
FOTO: AP Ništa se to ne menja ni u ovoj fazi njegove karijere, a poseban povod za to daju najave australijskih vlasti da će na tamošnjem grend slemu, koji je na programu od 17. januara 2022, moći da učestvuju samo teniseri i teniserke koji su primili… »
Medvedev čuva leđa Novaka: Dopalo mi se što nije rekao da li je vakcinisan

Medvedev čuva leđa Novaka: Dopalo mi se što nije rekao da li je vakcinisan

Nova 22.10.2021
U trenutku kada još uvek nije završena sezona, mnogo se piše o tome šta će se dešavati januara na Australijan openu. Da li će igrači morati da budu vakcinisani ili ne i ko će se odlučiti na taj potez. Stav Novaka Đokovića je sada javno… »
Medvedev još jače ka prvom mestu, a da li će igrati u Australiji?

Medvedev još jače ka prvom mestu, a da li će igrati u Australiji?

Sportske.net 22.10.2021
Ruski teniser Danil Medvedev podržao je danas Novaka Đokovića oko privatnosti u vezi sa vakcinacijom i rekao da bi to trebalo da bude "privatna stvar". Đoković je rekao da ne zna da li će igrati na Australijan openu u januaru zbog striktnih… »
Da li je Medvedev vakcinisan: „Dopalo mi se šta je Novak rekao“

Da li je Medvedev vakcinisan: „Dopalo mi se šta je Novak rekao“

N1 Info 22.10.2021
Ruski teniser Danil Medvedev podržao je stav Novaka Đokovića da igrače ne treba primoravati da otkriju da li su vakcinisani ili ne. Iz Australije već nedeljama stižu informacije da će samo oni koji su primili vakcinu moći da učestvuju na grend… »

Vesti dana »