Povezane vesti

Mirko Ivanić u Zvezdi do 2025. godine

Mirko Ivanić u Zvezdi do 2025. godine

Novi magazin 22.10.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić produžio je danas ugovor sa tim klubom do 2025. godine. "Veoma sam srećan zbog toga što sam produžio ugovor sa Crvenom zvezdom. Moram da istaknem da smo se mnogo ranije dogovorili oko toga, ali sad smo uhvatili… »
BUM - Mirko Ivanić potpisao!

BUM - Mirko Ivanić potpisao!

Sportske.net 22.10.2021
Fudbalski klub Crvena zvezda ozvaničio je novu saradnju sa jednim od najboljih fudbalera ekipe Mirkom Ivanićem do 2025. godine. Kakav posao samo dan pošto je postigao gol protiv Midtjilanda! Mirko Ivanić je parafirao četvorogodišnju saradnju sa… »
Zvezdin bingo: Ivanić potpisao do 2025!

Zvezdin bingo: Ivanić potpisao do 2025!

Mozzart sport 22.10.2021
Jedan od najboljih igrača produžio ugovor. Juče gol u Danskoj, danas već novi ugovor sa Crvenom zvezdom. Mnogo razloga za zadovoljstvo ima Mirko Ivanić, ali i srpski šampion, pošto su potpisali nastavak saradnje do 2025. godine. Posle… »
Delije su oduševljene: Ogroman posao odrađen u Ljutice Bogdana, Ivanić produžio ugovor – evo do kad će nositi…

Delije su oduševljene: Ogroman posao odrađen u Ljutice Bogdana, Ivanić produžio ugovor – evo do kad će nositi…

Hot sport 22.10.2021
Crvena zvezda je uradila jedan od najvažnijih poslova u tekućoj sezoni, barem kada je reč o igračkom kadru. Jedan od najboljih fudbalera srpskog šampiona Mirko Ivanić produžio je ugovor sa klubom na još četiri godine. FOTO: FK Crvena zvezda –… »
Ivanić do 2025!

Ivanić do 2025!

N1 Info 22.10.2021
Fudbalski klub Crvena zvezda produžio je ugovor sa Mirkom Ivanićem na još četiri godine. Kako je reč o jednom od najboljih pojedinaca tima već nekoliko sezona, potpisivanje novog ugovora smatra se velikim uspehom. „Veoma sam srećan zbog toga što… »
Ivanić produžio ugovor sa Zvezdom do 2025. godine

Ivanić produžio ugovor sa Zvezdom do 2025. godine

Dnevnik 22.10.2021
BEOGRAD: Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić produžio je danas ugovor do 2025. godine, saopšteno je na sajtu crveno-belih. "Veoma sam srećan zbog toga što sam produžio ugovor sa Crvenom zvezdom. Moram da istaknem da smo se mnogo ranije dogovorili… »
Fudbalska bomba: Zvezda „zaključala“ Ivanića još četiri godine

Fudbalska bomba: Zvezda „zaključala“ Ivanića još četiri godine

Nova 22.10.2021
Crvena zvezda i Mirko Ivanić potpisali su novi ugovor o saradnji do 2025. godine. Ivanić je istakao da je ovo bio pravi trenutak da se zvanično potpiše novi ugovor o saradnji. „Veoma sam srećan zbog toga što sam produžio ugovor sa Crvenom… »
Gol, pa potpis! Najlepša moguća vest za zvezdu: Mirko Ivanić će na "Marakani" igrati do 32. godine!

Gol, pa potpis! Najlepša moguća vest za zvezdu: Mirko Ivanić će na "Marakani" igrati do 32. godine!

Mondo 22.10.2021
Jedan od najboljih igrača Zvezde ne odlazi. Jedan od najboljih igrača Zvezde ne odlazi. Samo dan pošto je Mirko Ivanić doneo Crvenoj zvezdi veliki bod na gostovanju Mitjilandu, navijači su čuli sjajne vesti! Ivanić će nastaviti da nosi crveno-beli… »

Vesti dana »