Povezane vesti

Evra šokirao javnost, priznanje koje će uzdrmati sve!

Evra šokirao javnost, priznanje koje će uzdrmati sve!

Sportske.net 22.10.2021
Nekadašnji francuski fudbaler Patris Evra šokirao je javnost priznavši da je sa 13 godina bio žrtva seksualnog uznemiravanja, a ovu tvrdnju izneo je tokom intervjua za britanski "Tajms". Fudbaler koji je najveći deo karijere proveo u Mančester… »
Užasna ispovest legende Mančestera: Direktor me seksualno zlostavljao u školi

Užasna ispovest legende Mančestera: Direktor me seksualno zlostavljao u školi

Nova 22.10.2021
Patris Evra, fudblaska legenda Mančester junajteda i francuske reprezentacije je nedavno izdao knjigu u kojoj je isrpičo priču o svom životu i karijeri, a jedna priča je posebno potresla kompletnu javnost. Evra je otkrio da je bio seksualno… »
Francuz u knjizi otkrio istinu: Evra je sa 13 godina bio žrtva sekusualnog uznemiravanja!

Francuz u knjizi otkrio istinu: Evra je sa 13 godina bio žrtva sekusualnog uznemiravanja!

Hot sport 22.10.2021
Nekadašnji fudbaler je napisao autobiografiju pod nazivom ‘Volim ovu igru’. Čuveni Patris Evra je nedavno napisao autobiograiju. Francuski fudbaler je govorio o brojnim zanimljivostima iz njegovog pritvatnog života i karijere. Evra se dotakao i… »
Vidićev saigrač iz junajteda otkrio strašne detalje: "Bio sam žrtva učitelja-pedofila"

Vidićev saigrač iz junajteda otkrio strašne detalje: "Bio sam žrtva učitelja-pedofila"

Večernje novosti 22.10.2021
FOTO: EPA To se desilo u stanu njegovog učitelja, kad je bivši reprezentativac Francuske imao 13 godina. Evra je u intervjuu za engleski Tajms otkrio da je tek pre dve nedelje o tome obavestio majku. - Bio je to težak trenutak za mene. Treba to da… »

Vesti dana »