Povezane vesti
Amerika zahteva sprovođenje sporazuma o ZSO
Blic 23.10.2021
Portparol američkog Stejt departmenta rekao je da Beograd i Priština moraju da poštuju svoje obaveze sprovođenje sporazuma, uključujući i Zajednicu srpskih opština, prenosi prištinska "Gazeta ekspres". On je za taj list dodao da SAD ne daju sugestiju… »
Šamar Prištini iz Vašingtona: SAD zahteva formiranje ZSO!
Vesti online 23.10.2021
Portparol američkog Stejt departmenta kaže da Beograd i Priština moraju da poštuju svoje obaveze u primeni sporazuma, uključujući i Zajednicu srpskih opština, prenosi Gazeta ekspres. – Od suštinskog je značaja da Beograd i Priština ispoštuju svoje… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 6 minutajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 31 minutajoš 1 povezana