Povezane vesti

Dejan će grebati na kapiji kad ovo vidi! Car dohvatio Dalilu, ona zaboravila da je udata, sve pršti od strasti! (video)

Dejan će grebati na kapiji kad ovo vidi! Car dohvatio Dalilu, ona zaboravila da je udata, sve pršti od strasti! (video)

Kurir 23.10.2021
Dalila Dragojević i Filip Car zaspali su zajedno u izolaciji, a ona je ustala ranije kako bi se spemila za emisiju. Ona je odmah ustala iz kreveta i uputila se ka Beloj kući, a pre toga je izljubila i izgrlila Cara, koji ju je dohvatio i potpuno oborio… »
Dalilu će ovo duboko zaboleti! Oglasila se njena majka nakon poljupca sa Carem: Dejan je moja duša i tako će ostati dok sam…

Dalilu će ovo duboko zaboleti! Oglasila se njena majka nakon poljupca sa Carem: Dejan je moja duša i tako će ostati dok sam…

Kurir 23.10.2021
Dalila i Dejan Dragojević otkako su ušli u rijaliti naišli su na probleme u braku, a svemu tome kumovao je Filip Car. Naime, Dalila se zbližila sa Carem, te su iz dana u dan postali sve bliži, a sada se tim povodom oglasila njena majka Emina Mujić… »
Ove reči će zaboleti dalilu - oglasila se njena majka! Posle poljupca s Filipom Carem rekla sve - Biće tako dok sam živa

Ove reči će zaboleti dalilu - oglasila se njena majka! Posle poljupca s Filipom Carem rekla sve - Biće tako dok sam živa

Mondo 23.10.2021
Dalila i Filip Car sve su prisniji u Zadruzi. Dalila i Filip Car sve su prisniji u Zadruzi. Nakon što su juče bili sve bliži, a potom se i "vezali" u sobi za izolaciju, po zadatku Velikog šefa, učinilo se da je došlo do poljupca Dalile i Filipa… »
Filip pričao da mu se sviđa Stanija: Svi se pitaju da li će se Dalila razvesti, a njegova sestra je raskrinkala brojne laži

Filip pričao da mu se sviđa Stanija: Svi se pitaju da li će se Dalila razvesti, a njegova sestra je raskrinkala brojne laži

Blic 23.10.2021
Dalila Dragojević i Filip Car kao ovonedeljni potrčci spavaju u izolaciji, a deluje da im je uprkos sukobima odnos iz dana u dan sve prisniji. Mnogi se pitaju da li će se zbog Cara Dalila i razvesti od Dejana, a malo ko zna da su Filipu zapravo… »
Ona je Božije dete! Majka Dalile Dragojević stala u odbranu svoje ćerke i osudila sve one koji je napadaju, spomenula crkve…

Ona je Božije dete! Majka Dalile Dragojević stala u odbranu svoje ćerke i osudila sve one koji je napadaju, spomenula crkve…

Alo 23.10.2021
Dalila je poslednjih dana u žiži interesovanja jer je stupila u odnos sa Filipom Carem, sa kojim je u izolaciji, dok joj suprug Dejan Dragojević boravi u Beloj kući. Emina Mujić, majka Dalile Dragojević, oglasila se na društvenim mrežama kako bi… »
Preljuba uživo - pao prvi poljubac dalile i cara?! Muž slomljen nakon gledanja snimaka, a evo šta mu žena radi! (video)

Preljuba uživo - pao prvi poljubac dalile i cara?! Muž slomljen nakon gledanja snimaka, a evo šta mu žena radi! (video)

Mondo 23.10.2021
Da li je Dalila sada stvarno "bivša žena" kao što je rekao Dejan? Da li je Dalila sada stvarno "bivša žena" kao što je rekao Dejan? Dalila Dragojević i Filip Car našli su se u sobi za izolaciju. Legli su u svoje krevete, koje su spojili, kako sve… »
Kako je krenula priča između Dalile i Cara! (VIDEO)

Kako je krenula priča između Dalile i Cara! (VIDEO)

Svet plus 23.10.2021
Kako je krenula priča između Dalile Dragojević i Filipa Cara i šta je pokrenulo prvu varnicu, zadrugarka je otkrila Saletu Luksu. Dok su Dalila Dragojević i Filip Car sedeli u pušionici sa Saletom Luksom, ona je odlučila da otkrije ovom zadrugaru… »

Vesti dana »