Povezane vesti

Kovač ‘pecnuo’ savez: ‘Ti si me dobio, drugi su me dobili, za njih mi je kartica bila blokirana’

Kovač ‘pecnuo’ savez: ‘Ti si me dobio, drugi su me dobili, za njih mi je kartica bila blokirana’

Hot sport 23.10.2021
Da je otpušten saznao je od igrača! Danas je sa mesta selektora muške odbojkaške reprezentacije otpušten Slobodan Kovač.. Prema njegovim rečima, njemu niko ništa nije javio: ‘Mi treneri ne treba da budemo iznenađeni. Neko ko komanduje je… »
Neverovatno, Kovaču nisu ni javili da su ga smenili?! Evo kako je saznao!

Neverovatno, Kovaču nisu ni javili da su ga smenili?! Evo kako je saznao!

Sportske.net 23.10.2021
Odbojkaška tema dana je smena selektora naše muške reprezentacije Slobodana Kovača, a prema nezvaničnim informacijama, na njegovo mesto bi trebalo da dođe Slobodan Boškan. Svoju prvu reakciju na ovakvu odluku Predsedništva Odbojkaškog saveza… »
Kovač: Nisam dobio otkaz jer ugovor sa Savezom nisam ni imao, Podraščanin mi javio da više nisam selektor

Kovač: Nisam dobio otkaz jer ugovor sa Savezom nisam ni imao, Podraščanin mi javio da više nisam selektor

Mozzart sport 23.10.2021
“Trudio sam se da radim svoj posao najbolje, normalno da je čoveku krivo, ali bavim se takvim poslom da to spada u rok službe”. Posle dve godine Osbojkaški savez Srbije smenio je selektora Slobodana Kovača sa selektorske funkcije. Na redovnoj… »
Kovač za Nova.rs: Ne treba igrač da mi javi da nisam više selektor

Kovač za Nova.rs: Ne treba igrač da mi javi da nisam više selektor

Nova 23.10.2021
Slobodan Kovač, koji je od ove subote više nije selektor odbojkaša Srbije, objasnio je za Nova.rs kako se prema njemu poneo Savez, koji čak nije odlučio ni da mu javi da je saradnja okončana. Bio je to samo poslednji u nizu nekorektnih poteza prema… »
Kovač: Otkaz? Nemam ugovor sa Savezom još od januara 2020.

Kovač: Otkaz? Nemam ugovor sa Savezom još od januara 2020.

Nova 23.10.2021
Slobodan Kovač, dosadašnji selektor odbojkaške reprezentacije Srbije, otkrio je da je u Odbojkaškom savezu Srbije radio bez ugovora više od godinu dana. Sportsku javnost u Srbiji iznenadila je informacija da je OSS doneo odluku o prekidu saradnje sa… »
Selektor u šoku - mogli su da mi jave za otkaz: Slobodan Kovač saznao da je smenjen od igrača Srbije!

Selektor u šoku - mogli su da mi jave za otkaz: Slobodan Kovač saznao da je smenjen od igrača Srbije!

Mondo 23.10.2021
Slobodan Kovač ističe da je osećao da će doći do razlaza, ali je očekivao da će mu to bar biti lično saopšteno. Slobodan Kovač ističe da je osećao da će doći do razlaza, ali je očekivao da će mu to bar biti lično saopšteno. Mnoge je… »
Da li je već poznato ime novog selektora Srbije?

Da li je već poznato ime novog selektora Srbije?

Sportske.net 23.10.2021
Mnoge je jutros iznenadila vest da je muška odbojkaška reprezentacija Srbije ostala bez selektora, pošto su članovi predsedništva OSS odlučili da se zahvale na saradnji Slobodanu Kovaču. Podsetimo, Kovač je na selektorskoj funkciji proveo dve… »
Kratak mandat Slobodana Kovača: Početak kao iz snova, kraj sa drvenom medaljom

Kratak mandat Slobodana Kovača: Početak kao iz snova, kraj sa drvenom medaljom

Mozzart sport 23.10.2021
Odbojkaški stručnjak je na klupi reprezentacije Srbije sedeo nešto više od dve godine. Priča Slobodana Kovača na klupi muške odbojkaške reprezentacije Srbije završila se posle nešto više od dve godine. Početak je bio bajkovit, a kraj pomalo… »
Potpuno neočekivano: Srbija ostala bez selektora

Potpuno neočekivano: Srbija ostala bez selektora

Nova 23.10.2021
Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaša Srbije, saopštio je OSS. Predsedništvo Odbojkaškog saveza Srbije je na svojoj redovnoj sednici donelo odluku da se ne nastavi saradnja sa dosadašnjim selektorom reprezentacije Slobodanom Kovačem… »
Potpuno neočekivano: Slobodan Kovač više nije selektor reprezentacije Srbije!

Potpuno neočekivano: Slobodan Kovač više nije selektor reprezentacije Srbije!

Hot sport 23.10.2021
Iznenađujuća odluka! Na redovnoj sednici Predsedništva Odbojkaškog saveza Srbije, doneta je potpuno neočekivana odluka. Članovi Predsedništva su odlučili da prekinu saradnju sa dosadašnjim selektorom muškog nacionalnog tima. Vrh Odbojkaškog… »
Promena na klupi reprezentacije: Kovač više nije selektor Srbije

Promena na klupi reprezentacije: Kovač više nije selektor Srbije

Mozzart sport 23.10.2021
Čelni ljudi OSSRB su zahvalili Slobodanu na saradnji posle dve godine. Slobodan Kovač više nije selektor odbojkaša Srbije. Na redovnoj sednici Odbojkaškog saveza Srbije doneta je odluka da se ne nastavi saradnja sa trenerom koji je 2019. godine… »
Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaša Srbije

Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaša Srbije

Sportski žurnal 23.10.2021
Kovač je na funkciju selektora došao 2019. godine, umesto Nikole Grbića, samo desetak dana uoči šampionata Evrope na kojem je osvojena zlatna medalja. Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaša, saopštio je Odbojkaški savez Srbije. Kako se… »
Predsednik OSS o smeni Kovača: Teška srca doneta odluka, ali moralo je nešto da se menja

Predsednik OSS o smeni Kovača: Teška srca doneta odluka, ali moralo je nešto da se menja

Mozzart sport 23.10.2021
Zoran Gajić za Mozzart sport prokomentarisao vest koja je danas osvanula o otkazu selektoru muške reprezentacije. Neke ljude je šokirala vest, neki su očekivali da će se nešto tako i dogoditi. Odbojkaški savez Srbije je objavio na zvaničnom sajtu… »
Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaške reprezentacije Srbije

Slobodan Kovač nije više selektor odbojkaške reprezentacije Srbije

Radio sto plus 23.10.2021
Kako se navodi, predsedništvo OSS je na svojoj redovnoj sednici donelo odluku da se ne nastavi saradnja sa dosadašnjim selektorom Slobodanom Kovačem. Predsedništvo OSS je zahvalilo Kovaču za dosadašnji rad i rezultate i poželelo mu uspeh u daljoj… »
Šok - Srbija ostala bez selektora: Doneo evropsku titulu, a odlazi posle dve godine!

Šok - Srbija ostala bez selektora: Doneo evropsku titulu, a odlazi posle dve godine!

Mondo 23.10.2021
Legendarni odbojkaš nasledio je Nikolu Grbića pre dve godine. Legendarni odbojkaš nasledio je Nikolu Grbića pre dve godine. Reprezentativci Srbije u odbojci ostali su bez selektora. Nakon dve godine na toj funkciji smenjen je Slobodan Boba Kovač… »
Slobodan Kovač nije više selektor srpskih odbojkaša

Slobodan Kovač nije više selektor srpskih odbojkaša

N1 Info 23.10.2021
Odbojkaški savez Srbije obavestio je javnost da je Slobodan Kovač smenjen sa mesta selektora srpske reprezentacije. Iako za sada nema takvih informacija iz Saveza, najavljuje se da bi naslednik mogao da bude Slobodan Boškan. Slobodan Kovač neće više… »
Rastanak sa kovačem: Odbojkaški savez Srbije raskinuo saradnju sa dosadašnjim selektorom

Rastanak sa kovačem: Odbojkaški savez Srbije raskinuo saradnju sa dosadašnjim selektorom

Večernje novosti 23.10.2021
Foto arhiva VN Ovu, prilično neočekivanu odluku, donelo je predsedništvo Odbojkaškog saveza Srbije na redovnoj sednici. Kako se navodi, Predsedništvo Odbojkaškog saveza na redovnoj sednici donelo je odluku da se ne nastavi saradnja sa dosadašnjim… »

Vesti dana »