Povezane vesti
Radojičić najavio renoviranje Devete gimnazije
Danas 23.10.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić najavio je da će početkom naredne godine početi radovi na kompletnoj rekonstrukciji Devete beogradske gimnazije, preneo je danas Beoinfo. „Radiće se kompletna rekonstrukcija škole i dogradnja novih 1.700 kvadratnih… »
U planu rekonstrukcija Devete beogradske gimnazije i dogradnja novih 1.700 kvadrata
Blic 23.10.2021
Gradonačelnik Beograda prof. dr Zoran Radojičić najavio je rekonstrukciju Devete beogradske gimnazije. On je takođe podsetio da je predsednik Vučić prošle sedmice posetio rekonstruisanu Zemunsku gimnaziju, gde je vrednost radova iznosila 4,5 miliona… »
Vesti dana »

Otkrivene poruke koje je osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka urezao na mecima: Bizarne parole i tekst pesme poznate širom sveta
Blic pre 30 minutajoš 38 povezanih

Većina toplana u Srbiji povećala cenu grejanja za predstojeću sezonu
Forbes pre 4 satijoš 20 povezanih

U Srbiji cene lične potrošnje 0,2% više nego u julu, a 4,7% više nego godinu ranije
Ekapija pre 3 satajoš 33 povezane

Zborovi građana Zrenjanina pozivaju na protest u SUBOTU! “Zrenjanin pripada slobodnim građanima!” PROTEST, 13.09.2025 17:30h
Volim Zrenjanin pre 2 satajoš 16 povezanih