Povezane vesti

Srbin više nije rekorder: Sakramento ima novog kralja trojki

Srbin više nije rekorder: Sakramento ima novog kralja trojki

Večernje novosti 23.10.2021
FOTO: EPA I jedan i drugi bili su na 1.070 ubačenih trojki za Kingse, a Hild je u sinoćnjem duelu upisao šest. - Zaista sam počastvovan što sam prestigao takvu legendu Kingsa... Zaista je nestvarno sve što je uradio za košarku i Evropljane, ali i… »
"Ovo je ludo,: s njim sam igrao u video-igrama!" Badi Hild oborio istorijski rekord Peđe Stojakovića!

"Ovo je ludo,: s njim sam igrao u video-igrama!" Badi Hild oborio istorijski rekord Peđe Stojakovića!

Sportal blic 23.10.2021
Uprkos tome što su njegovi Sakrametno Kingsi pretrpeli poraz od Jute (110:101), će ovaj susret zauvek pamtiti. Naime, sjajni šuter sa Bahama je u pomenutom meču prestigao legendarnog srpskog košarkaša , po broju postignutih trojki u istoriji Kingsa… »
Pao peđin rekord u sakramentu - srušen posle 15 godina: Stojaković prestigao čovek koji ga nije gledao!

Pao peđin rekord u sakramentu - srušen posle 15 godina: Stojaković prestigao čovek koji ga nije gledao!

Mondo 23.10.2021
Badi Hild, momak kog mnogi navijači Sakramenta žele da vide trejdovanog u neki drugi tim, postao rekorder franšize. Badi Hild, momak kog mnogi navijači Sakramenta žele da vide trejdovanog u neki drugi tim, postao rekorder franšize. Sakramento Kingsi… »
Nestvaran rekord: Prestigao Stojakovića i Karija u trojkama

Nestvaran rekord: Prestigao Stojakovića i Karija u trojkama

Nova 23.10.2021
Sakremento Kingsi poraženi su od Jute Džez sa 110:101, međutim ovu utakmicu će po dobrom pamtiti Badi Hild. Hild je meč završio sa 24 poena i sedam asistencija uz šest postignutih trojki. Ipak, prva njegova trojka na meču stavila ga je na vrh… »

Vesti dana »