Povezane vesti

I sinovi Gorana Džonića osumnjičeni za masakr svojih rođaka

I sinovi Gorana Džonića osumnjičeni za masakr svojih rođaka

Nova 23.10.2021
Nakon saslušanja u Višem tužilaštvu u Nišu, istraga za ubistvo Gorana, Gordane i Lidije Đokić proširena je sa prvog uhapšenog, penzonisanog vatrogasca Gorana i na njegove sinove Milana i Stefana Džonića. Njima je određen pritvor do 30 dana… »
Hronologija zločina! Jezivo ubistvo Đokića u 6 činova: Brat udario na brata! 6 meseci pripremao brutalnu likvidaciju!

Hronologija zločina! Jezivo ubistvo Đokića u 6 činova: Brat udario na brata! 6 meseci pripremao brutalnu likvidaciju!

Kurir 23.10.2021
Svirepo ubistvo porodice Đokić, Gorana, Gordane i njihove ćerke Lidije, iz Aleksinca, koje se dogodilo 26. septembra u ataru sela Moravac imalo je šest stravičnih činova. Zbog sumnje da je počinio ovaj nezapamćeni zločin sinoć je uhapšen Goran… »
"Monstrum podmukli": Potresne reči majke i snajke ubijenog Gorana Đokića, otkad je uhapšen Džonić ne mogu ni da spavaju…

"Monstrum podmukli": Potresne reči majke i snajke ubijenog Gorana Đokića, otkad je uhapšen Džonić ne mogu ni da spavaju…

Blic 23.10.2021
Sedam dana je sa nama pio i jeo, a ubio mi je decu. Monstrum podmukli - doviknula je s vrata Stojanka Đokić, majka ubijenog Gorana Đokića iz Aleksinca nakon vesti o hapšenju njihovog rođaka Gorana Džonića, osumnjičenog za učestvovanje u… »
Ubio mi je decu, pa Sedam dana s nama jeo i pio: Majka Gorana Đokića progovorila o ubici - monstrum podmukli!

Ubio mi je decu, pa Sedam dana s nama jeo i pio: Majka Gorana Đokića progovorila o ubici - monstrum podmukli!

Mondo 23.10.2021
Majka, ali i svi meštani Moravca kod Aleksinca su šokirani slučajem ubistva porodice Đokić. Majka, ali i svi meštani Moravca kod Aleksinca su šokirani slučajem ubistva porodice Đokić. Majka i baka ubijene porodice Đokić, Stojanka Đokić, ne… »

Vesti dana »