Povezane vesti

Bežao koliko ga noge nose: Beranca napao medved dok je brao kleku u šumi!

Bežao koliko ga noge nose: Beranca napao medved dok je brao kleku u šumi!

Kurir 23.10.2021
Beranac Zoran Lutovac iz sela Dapsiće kod Berana u Crnoj Gori uspeo je da pobegne kada ga je, dok je brao kleku u šumi, napao medved. Lutovac je rekao da se sve brzo odigralo i da je, na sreću, prošao samo sa lakšim povredama, prenosi Berane online… »
Medved napao čoveka kod Berana: Zoran se branio drvetom i bežao "koliko ga noge nose"

Medved napao čoveka kod Berana: Zoran se branio drvetom i bežao "koliko ga noge nose"

Telegraf 23.10.2021
On je brao kleku u šumi kada se grdosija ustremila na njega i oborila ga. Beranac Zoran Lutovac iz sela Dapsiće kod Berana, u Crnoj Gori, uspeo je da pobegne kada ga je, dok je brao kleku u šumi, napao medved. Lutovac je rekao da se sve brzo odigralo i… »
Medved napao Zorana Dok je brao kleku: Zverina ga iznenada oborila - jedva izvukao živu glavu

Medved napao Zorana Dok je brao kleku: Zverina ga iznenada oborila - jedva izvukao živu glavu

Srbija danas 23.10.2021
Beranac Zoran Lutovac iz sela Dapsiće kod Berana uspeo je da pobegne kada ga je, dok je brao kleku u šumi, napao medved. Lutovac je rekao da se sve brzo odigralo i da je, na sreću, prošao samo sa lakšim povredama. - Dok sam brao kleku u šumi iznad… »
Medved napao čoveka kod berana: Zoran brao kleku u šumi kada se grdosija ustremila na njega - evo kako se odbranio

Medved napao čoveka kod berana: Zoran brao kleku u šumi kada se grdosija ustremila na njega - evo kako se odbranio

Večernje novosti 23.10.2021
Foto: Free Images Pixabay Lutovac je rekao da se sve brzo odigralo i da je, na sreću, prošao samo sa lakšim povredama. - Dok sam brao kleku u šumi iznad sela, napao me medved i oborio. Uspeo sam nekako pomoću drveta da se odbranim - ispričao nam je… »
Užas Medved napao čoveka

Užas Medved napao čoveka

Alo 23.10.2021
Beranac Zoran Lutovac iz sela Dapsiće kod Berana uspio je da pobegne kada ga je, dok je brao kleku u šumi, napao medved. Lutovac je rekao da se sve brzo odigralo i da je, na sreću, prošao samo sa lakšim povredama. - Dok sam brao kleku u šumi iznad… »

Vesti dana »