Povezane vesti
Uragan sa Pacifika približava se meksičkoj obali
Novi magazin 23.10.2021
Uragan nazvan Rik (Rick), koji se formirao u Tihom okeanu, približava se danas obalama Meksika i očekuje se da će ojačati u nedelju, saopštio je američki Nacionalni centar za uragane. Uragan se danas u 15.00 po srednje-evropskom vremenu nalazio oko 300… »
Oluja u Meksiku prerasla u uragan, očekuju se poplave
Nova 23.10.2021
Tropska oluja Rik prerasla je danas u uragan u blizini meksičke pacifičke obale i očekuje se da će dobiti na snazi u toku dana, saopšteno je iz američkog Nacionalnog centra za uragane (NHC). Uragan Rik se kretao u pravcu sever-severozapad brzinom oko 11… »
Tropska oluja prerasla u uragan: "Rik" pustoši sve pred sobom, Meksiko u opasnosti (video)
Večernje novosti 23.10.2021
Foto Tanjug/AP Uragan Rik se kretao u pravcu sever-severozapad brzinom oko 11 kilometara na sat maksimalnim vetrom od 130 kilometara na sat i jakim udarima, piše Rojters. Uragan se nalazi oko 335 kilometara južno do grada Zihuatanejo u državi Gerero. -… »
Vesti dana »
Ministar pred sudom: Šta smo sve čuli sa prvog suđenja Nikoli Selakoviću za Generalštab
Južne vesti pre 1 satjoš 75 povezanih
Produžen rok za upis bespravnih objekata: Građani dobili još tri dana
Morava info pre 57 minutajoš 86 povezanih
Svetski dan borbe protiv raka, prevencija spasava život: "Godišnje oboli više od 41.000 ljudi, umre oko 20.000"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 52 povezane
Snažan vetar pravi haos širom Srbije! Košava dostiže orkansku snagu u Banatu, evo šta nas čeka narednih dana
Dnevnik pre 3 satajoš 32 povezane
Uspostavljena Komisija za reviziju biračkog spiska: Tek će se videti da li vlast ima nameru da uredi ovaj dokument
Mašina pre 57 minutajoš 24 povezane



