Povezane vesti

Vučić: Planiramo izgradnju kraka gasovoda od Srbije do Banjaluke

Vučić: Planiramo izgradnju kraka gasovoda od Srbije do Banjaluke

N1 Info 23.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom razgovarao o energetskoj situaciji, izgradnji putne infrastrukture, a obavestio ga je i da će Srbija deo kontingenta lekova protiv koronavirusa… »
Predsednik Vučić: Kad bismo slušali šta sve priča Viola fon Kramon odavno bismo se obesili

Predsednik Vučić: Kad bismo slušali šta sve priča Viola fon Kramon odavno bismo se obesili

Kurir 23.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas posle sastanka sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom da mnogima smeta snažna Srbija Srbija mnogima smeta pre svega zbog rastuće ekonomske snage, ali i zbog toga što Vojska Srbije… »
Hit izjava Vučića: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu!

Hit izjava Vučića: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu!

Pravda 23.10.2021
Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom da je sa Dodikom razgovarao i o ekonomskoj situaciji. Kako je kazao, razgovarali su o nestašicama električne energije. "Mi smo već razgovarali sa… »
Vučić razgovarao sa Orbanom: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu

Vučić razgovarao sa Orbanom: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu

Večernje novosti 23.10.2021
Foto: Tanjug/Tara Radovanović - Mi smo već razgovarali sa (premijerom Mađarske) Viktorom Orbanom o izgradnji nuklearne elektrane u Pakšuu, i spremni smo da budemo manjinski vlasnik, kako bismo osigurali našu energetsku bezbednost, posebno zbog našeg… »
Vučić razgovarao sa Orbanom: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu!

Vučić razgovarao sa Orbanom: Spremni smo da gradimo nuklearnu elektranu!

Srbija danas 23.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom da je sa Dodikom razgovarao i o ekonomskoj situaciji, pogotovo o nestašicama električne energije. - Mi smo već razgovarali sa… »

Vesti dana »