Povezane vesti

Obradović: Odigrali smo ozbiljno, zadovoljan sam

Obradović: Odigrali smo ozbiljno, zadovoljan sam

Sportski žurnal 23.10.2021
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu Krku sa 92:45, u utakmici petog kola ABA lige. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je zadovoljan kako je ekipa odigrala večerašnju utakmicu protiv Krke u ABA ligi i naveo… »
Obradović pričao o novim pojačanjima - Poznat profil traženog igrača!

Obradović pričao o novim pojačanjima - Poznat profil traženog igrača!

Sportske.net 23.10.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović kazao je nakon ubedljive pobede nad Krkom da nije upoznat sa pričom o potencijalnim novim akvizicijama, ali je naveo kakav profil igrača bi eventualno doveo. Partizan je pregazio Krku u hali "Aleksandar… »
Obradović o centru: Nisam pristalica dovođenja po svaku cenu

Obradović o centru: Nisam pristalica dovođenja po svaku cenu

Vesti online 23.10.2021
Trener Partizana Željko Obradović izrazio je zadovoljstvo ubedljivom pobedom na Krkom rezultatom 92:45 u 5. kolu ABA lige. – Utisci su naravno veoma pozitivni, mislim da smo igrali ozbiljnu utakmicu od prvog do poslednjeg sekunda. To je način na koji… »
‘Uvek ozbiljnost, ljudi dolaze da nas bodre!’: Žoc zadovoljan nakon pobede!

‘Uvek ozbiljnost, ljudi dolaze da nas bodre!’: Žoc zadovoljan nakon pobede!

Hot sport 23.10.2021
Partizan je delovao fenomenalno! Ekipa Željka Obradovića ‘demolirala’ je rivala iz Novog Mesta, savladavši ih 92:45. Nakon meča Žoc nije skrivao zadovoljstvo: ‘Utisci su naravno veoma pozitivni. Mislim da smo odigrali ozbiljnu utakmicu, od prve… »
Obradović: Pokazali smo ozbiljnost prema ljudima koji dolaze da nas bodre

Obradović: Pokazali smo ozbiljnost prema ljudima koji dolaze da nas bodre

Nova 23.10.2021
Košarkaši Partizana su ostvarili najubedljiviju pobedu u sezoni protiv Krke rezultatom 92:45 u okviru petog kola ABA lige. Trener Partizana Željko Obradović je imao samo reči hvale za svoje igrače. „Mislim da smo odigrali ozbiljnu utakmicu, od… »
Obradović o pojačanjima: Nikada nisam bio za to da se dovodi igrač po svaku cenu, važan nam je ekstra kvalitet

Obradović o pojačanjima: Nikada nisam bio za to da se dovodi igrač po svaku cenu, važan nam je ekstra kvalitet

Mozzart sport 23.10.2021
„Sve se svodi na to“, kaže trener Partizana. Partizan je više nego ubedljivo došao do trijumfa u petom kolu ABA lige. Pobeda nad Krkom od 92:45 govori da su crno-beli u dobroj formi te da je Željko Obradović namestio nišanske sprave. Trener… »
Željkov Partizan zgazio rivala 47 razlike, on pričao o madaru i kuruksu: Svako mora maksimalno, to sam im danas rekao!

Željkov Partizan zgazio rivala 47 razlike, on pričao o madaru i kuruksu: Svako mora maksimalno, to sam im danas rekao!

Mondo 23.10.2021
Šef struke Partizana je mogao da bude prezadovoljan onim što je video na terenu. Šef struke Partizana je mogao da bude prezadovoljan onim što je video na terenu. Partizan je demolirao Krku na svom terenu i pobedio sa 47 poena razlike, a ekipa Željka… »

Vesti dana »