Povezane vesti

Italija i migranti: Suđenje Mateu Salviniju zbog blokade izbegličkog broda, jedan od svedoka i glumac Ričard Gir

Italija i migranti: Suđenje Mateu Salviniju zbog blokade izbegličkog broda, jedan od svedoka i glumac Ričard Gir

Južne vesti 24.10.2021
Reuters Salvini je rekao da je odluka bila doneta kako bio se očuvali italijanski interesi Bivši italijanski ministar unutrašnjih poslova Mateo Salvini odgovara pred sudom na Siciliji povodom optužbi za sprečavanje pristajanja broda sa blizu 150… »
Italija i migranti: Suđenje Mateu Salviniju zbog blokade izbegličkog broda, jedan od svedoka i glumac Ričard Gir

Italija i migranti: Suđenje Mateu Salviniju zbog blokade izbegličkog broda, jedan od svedoka i glumac Ričard Gir

Danas 24.10.2021
Bivši italijanski ministar unutrašnjih poslova Mateo Salvini odgovara pred sudom na Siciliji povodom optužbi za sprečavanje pristajanja broda sa blizu 150 migranata migranata u avgustu 2019. Desničarski političar negira optužbe. Među svedocima… »
Ričard Gir na listi svedoka protiv Salvinija zbog migranata; Salvini: Tražiću autogram za majku

Ričard Gir na listi svedoka protiv Salvinija zbog migranata; Salvini: Tražiću autogram za majku

RTS 24.10.2021
Američki glumac Ričard Gir nalazi se na listi svedoka na suđenju Mateu Salviniju, lideru desničarske partije Liga, zbog toga što dok je bio ministar unutrašnjih poslova Italije nije dozvolio brodu španske NVO "Open arms" sa 147 migranata da se… »
Mateo Salvini na udaru: Ričard Gir dokaz koliko je postupak protiv mene neozbiljan

Mateo Salvini na udaru: Ričard Gir dokaz koliko je postupak protiv mene neozbiljan

Večernje novosti 23.10.2021
Foto: EPA - Odbrana granice zemlje, bezbednost, čast i dostojanstvo nije samo dužnost ministra već i svih ostalih. Suđenje zbog toga što sam obavljao svoju dužnost je nadrealno - rekao je Salvini, tadašnji ministar unutrašnjih poslova. On je… »

Vesti dana »

Očekuje se pojačan saobraćaj zbog završetka praznika

Očekuje se pojačan saobraćaj zbog završetka praznika

Politika pre 1 satjoš 15 povezanih
Si Đinping: EU je prioritet kineske spoljne politike

Si Đinping: EU je prioritet kineske spoljne politike

Politika pre 8 minutajoš 12 povezanih
Danas sunčano i toplo vreme

Danas sunčano i toplo vreme

Novi magazin pre 2 satajoš 14 povezanih