Povezane vesti

Britanska doktorka digla buru zbog Novaka

Britanska doktorka digla buru zbog Novaka

Sportske.net 24.10.2021
Već nedeljama unazad vlada velika pompa u javnosti u vezi sa time da li će Novak Đoković moći da brani trofej na Australijan openu pošto su organizatori turnira kao izvesnu naveli mogućnost da će moći da se takmiče samo vakcinisani teniseri… »
Izjava doktorke napravila haos na mrežama: Britanka podržala Đokovića: "Čula sam da će propustiti AO zbog vakcine, on ima…

Izjava doktorke napravila haos na mrežama: Britanka podržala Đokovića: "Čula sam da će propustiti AO zbog vakcine, on ima…

Sportal blic 24.10.2021
Vakcinacija tenisera, pre svega zbog Australijan opena, nešto je o čemu se u poslednje vreme dosta govori kada je u pitanju "beli sprot". U centru pažnje je prvi reket sveta , za kog nema potvrde da li se imunizovao ili nije, Povodom ove teme oglasila… »
"Ne terajte Novaka da se vakciniše": Britanska doktorka napravila haos, za sve je "kriv" Đoković

"Ne terajte Novaka da se vakciniše": Britanska doktorka napravila haos, za sve je "kriv" Đoković

Večernje novosti 24.10.2021
FOTO: Tanjug Naime, spekulacije da Novaka neće pustiti u Melburn i da ga uslovljavaju sa vakcinom protiv korone je i te kako naljutilo eminentnu doktorku. - Čula sam da će Novak propustiti Australijan open jer odbija da primi vakcinu - napisala je Rene… »
Doktorka sa BBC-ja stala uz Novaka zbog vakcine i pokrenula lavinu komentara

Doktorka sa BBC-ja stala uz Novaka zbog vakcine i pokrenula lavinu komentara

Nova 24.10.2021
Poznata britanska doktorka, Rene Henderkamp, stala je u odbranu Novaka Đokovića zbog situacije povodom Australijan opena. Britanka Henderkamp, doktorka koja ima skoro 40.000 pratilaca na društvenim mrežama i aktivna je u medijima uz autorsku emisiju… »

Vesti dana »