Povezane vesti
Vozio sa 2,61 promila, i to bez dozvole: Prijava zbog nasilničke vožnje u Kruševcu
Večernje novosti 24.10.2021
D.N. Policija je u Balkanskoj ulici zaustavila vozača automobila marke „folksvagen“ i alkotestiranjem utvrdila prisustvo alkohola u njegovom organizmu. Takođe, on je upravljao vozilom bez vozačke dozvole, pošto mu je u prethodnom periodu oduzeta. Vozač… »
Pojavio se rekorder sa 2,44 promila na ulicama Gornjeg Milanovca: Policija ustanovila da je upravljao mrtav pijan, pa…
RINA 24.10.2021
Pojavio se rekorder sa 2,44 promila na ulicama Gornjeg Milanovca: Policija ustanovila da je upravljao mrtav pijan, pa isključen iz saobraćaja Gornji Milanovac - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u redovnoj kontroli, zaustavili su… »
Mrtav pijan upravljao vozilom u Gornjem Milanovcu
Glas Zapadne Srbije 24.10.2021
Čačak, Gornji Milanovac - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u redovnoj kontroli, zaustavili su pedesetdevetogodišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom u stanju potpune alkoholisanosti i isključili ga iz saobraćaja, kaže se u… »
Vesti dana »
Obmane, dronovi i komandosi – kako je CIA spasila američkog pilota iz Irana
RTS pre 31 minutajoš 67 povezanih
Vremenska prognoza Srbije: Toplo sa sunčanim intervalima, zahlađenje od sredine nedelje
Naslovi.ai pre 31 minutajoš 22 povezane
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
NIN pre 2 satajoš 19 povezanih
Sprečen teroristički napad na gasovod u Kanjiži, istraga ukazuje na inostranu logističku podršku
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 100 povezanih




