Povezane vesti

Mitrović gazi ka ličnom rekordu: Srušio Forest, stigao do 15 golova, a nije ni trećina sezone (video)

Mitrović gazi ka ličnom rekordu: Srušio Forest, stigao do 15 golova, a nije ni trećina sezone (video)

Mozzart sport 24.10.2021
Srpski špic postiže golove u proseku na 82 i po minuta. Sa formom kakvu od starta sezone u Čempionšipu demonstrira Aleksandar Mitrović, Fulamu su smeši selidba u Premijer ligu. Činjenica, rana je faza sezone, drugi rang engleskog fudbala nije… »
Nema mu ravnog: Mitrović ne želi da se zaustavi, danas je postigao dva pogotka pa se popeo na sam vrh liste strelaca! (video)

Nema mu ravnog: Mitrović ne želi da se zaustavi, danas je postigao dva pogotka pa se popeo na sam vrh liste strelaca! (video)

Hot sport 24.10.2021
U okviru 14. kola Čempionšipa Fulam je na gostujućem terenu ubedljivo savladao Notingem Forest rezultatom 0:4. Notingem Forest je bio u fantastičnoj seriji, na poslednjih pet mečeva nisu znali za poraz, sve dok nisu ugostili ekipu Fulama. Fulam želi… »
Engleska stala i priznala - Mitrović je najbolji ikada! Izrešetao bivšeg prvaka Evrope i izbio na 1. mesto večne liste!

Engleska stala i priznala - Mitrović je najbolji ikada! Izrešetao bivšeg prvaka Evrope i izbio na 1. mesto večne liste!

Mondo 24.10.2021
Aleksandar Mitrović je sa dva gola došao na sam vrh! Aleksandar Mitrović je sa dva gola došao na sam vrh! Aleksandar Mitrović nema milosti! Sada je vodio svoj Fulam do pobede nad Notingem Forestom 4:0 tako što je postigao het-trik! Ipak, pišu mu se… »
Sjajan dan u Čempionšipu, raduju se i Mitar i Jokan!

Sjajan dan u Čempionšipu, raduju se i Mitar i Jokan!

Sportske.net 24.10.2021
U engleskom Čempionšipu danas je kompletirano 14. kolo. Juče je Paunovićev Reding doživeo poraz u Blekburnu, ali danas nam stižu mnogo bolje vesti kada su u pitanju srpski pojedinačni predstavnici u ovom takmičenju. Preneli smo već, ponovo se… »

Vesti dana »