Povezane vesti

Jovanu Jeremić UPOREDILI Jovanom Joksimović, a ona ovako ODREGOVALA!

Jovanu Jeremić UPOREDILI Jovanom Joksimović, a ona ovako ODREGOVALA!

Svet & Skandal 24.10.2021
Popularana voditeljka Jovana Jeremić proslavila je svoj 31. rođendan, a za svoje najmilije napravila je gala slavlje. Jeremićka je zablistala na proslavi, a bila je raspoložena da odgovara novinarima na sva pitanja. I ovog puta Jovana je iskoristila… »
Pitajte jovanu Joksimović šta je završila! Voditeljka šokirala - Nije mi konkurencija, ogromna je razlika!

Pitajte jovanu Joksimović šta je završila! Voditeljka šokirala - Nije mi konkurencija, ogromna je razlika!

Mondo 24.10.2021
Jovanu Jeremić pitali šta misli o Jovani Joksimović, evo šta je ona odgovorila. Jovanu Jeremić pitali šta misli o Jovani Joksimović, evo šta je ona odgovorila. Voditeljka Jovana Jeremić proslavila je 31. rođendan. Nakon što je " krunisana"… »
Ona mi više nije konkurencija, pitajte je šta je završila od škole! Jovanu Jeremić pitali za Joksimovićku, a ona ovako…

Ona mi više nije konkurencija, pitajte je šta je završila od škole! Jovanu Jeremić pitali za Joksimovićku, a ona ovako…

Kurir 24.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić privlači pažnju gde god da se pojavi, kako svojim izgledom, tako i čvrstim stavovima. Ona važi za nekog ko nema dlake na jeziku, pa tako ima odgovore na sva pitanja. Naime, Jovana danas proslavlja 31. rođendan, a za svoje… »
Jovana Jeremić pokazala skupoceni prsten - Ima ga Elizabet Tejlor, Kleopatra i ja! Sama sam ga kupila (video)

Jovana Jeremić pokazala skupoceni prsten - Ima ga Elizabet Tejlor, Kleopatra i ja! Sama sam ga kupila (video)

Mondo 24.10.2021
Jovana jeremić proslavila je svoj 31. rođendan i otkrila šta za nju predstavlja skupoceni prsten koji nosi na ruci. Jovana jeremić proslavila je svoj 31. rođendan i otkrila šta za nju predstavlja skupoceni prsten koji nosi na ruci. Nakon krunisanja… »
Jedna je Jovana! Voditeljka zablistala na rođendanskom slavlju: Jedina želja mi je da me partner voli koliko ja njega…

Jedna je Jovana! Voditeljka zablistala na rođendanskom slavlju: Jedina želja mi je da me partner voli koliko ja njega…

Kurir 24.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić proslavlja svoj 31. rođendan u jednom prestoničkom restoranu, a za gala proslavu odabrala je elegantnu zelenu haljinu u kojoj je zablistala. Ona je istakla da je budna od jutros od četiri sata, ali da je to ne sprečava da… »
(Video) Dekolte i šlic do pupka: Jovana Jeremić u mini haljini slavi 31. rođendan, jedna izjava zbunila sve: "Poželela sam…

(Video) Dekolte i šlic do pupka: Jovana Jeremić u mini haljini slavi 31. rođendan, jedna izjava zbunila sve: "Poželela sam…

Blic 24.10.2021
Voditeljka Jovana Jeremić danas slavi svoj 31. rođendan u jednom prestoničkom restoranu. Ona se za ovu priliku glamurozno spremila, pa je tako zablistala u mini zelenoj haljini sa dubokim šlicem. Jovana je došla vrlo raspoložena, te je sa novinarima… »

Vesti dana »