Povezane vesti

Atraktivna Hrvatica ne želi da se uda za reprezentativca tzv. Kosova! Čeka bebu sa fudbalerom, ali su problem njegovi…

Atraktivna Hrvatica ne želi da se uda za reprezentativca tzv. Kosova! Čeka bebu sa fudbalerom, ali su problem njegovi…

Sportal blic 25.10.2021
Nekadašnji fudbaler , a trenutno igrač poljske , , dospeo je do interesovanja tamošnjih medija nakon što je u vreme pandemije napravio kućnu žurku . Između ostalih, na toj žurci nalazila se i njegova devojka, , sa kojom je otkriveno da uskoro… »
Hrvatica neće da se uda za fudbalera sa Kosova: Trudna Anđela ne želi brak sa Kastratijem, brinu je njegovi roditelji

Hrvatica neće da se uda za fudbalera sa Kosova: Trudna Anđela ne želi brak sa Kastratijem, brinu je njegovi roditelji

Večernje novosti 25.10.2021
Foto: Instagram/Printskrin - Pa moram biti iskrena, moja prva reakcija nije bila baš vesela. Bio mi je šok jer u jednu ruku nisam planirala da imam bebu tako brzo, ali kako je vreme odmicalo sad pozitivno gledam na to - rekla je Anđela Štimac u… »
Hrvatica neće da se uda za fudbalera "Kosova": Trudna je, a brinu je njegovi roditelji - Nisam bila baš najveselija!

Hrvatica neće da se uda za fudbalera "Kosova": Trudna je, a brinu je njegovi roditelji - Nisam bila baš najveselija!

Mondo 25.10.2021
Mladi fudbaler (22) tzv. Kosova je hteo dete, a Anđela nije još planirala. Mladi fudbaler (22) tzv. Kosova je hteo dete, a Anđela nije još planirala. Lirim Kastrati (22), doskorašnji fudbaler zagrebačkog Dinama, dospeo je u žižu javnosti tokom… »

Vesti dana »