Povezane vesti

Milijeva životna ispovest: Cuclao sam jaknu od gladi, u ratu sam sve izgubio

Milijeva životna ispovest: Cuclao sam jaknu od gladi, u ratu sam sve izgubio

Nova 25.10.2021
Aleksandar Milić Mili, muzički producent i direktor Grand produkcije, u potresnoj životnoj ispovesti izneo je dosada nepoznate detalje iz života i karijere. Osvrnuo se na borbu s opakom bolešću, izbeglištvo, nemaštinu i putu ka velikom uspehu u… »
"Cuclao sam jaknu od gladi" bolna milijeva ispovest: "Živeo sam u stanu od 400 kvadrata, a onda su mi tokom rata sve spalili"

"Cuclao sam jaknu od gladi" bolna milijeva ispovest: "Živeo sam u stanu od 400 kvadrata, a onda su mi tokom rata sve spalili"

Blic 25.10.2021
Alekandar Milić Mili u potresnoj ispovesti izneo je nepoznate detalje svoje teške prošlosti, borbi sa opakom boleću, izbeglištvu, nemaštini i na kraju ogromnom uspehu koji je postigao. - Rođen sam 28. januara 1969. godine u Osijeku. Sećam se da je… »
Milijeva teška ispovest: Odrastao sam u stanu od 400 kvadrata, imao sam svoj park sa fontanom, a onda su mi spaljene sve…

Milijeva teška ispovest: Odrastao sam u stanu od 400 kvadrata, imao sam svoj park sa fontanom, a onda su mi spaljene sve…

Kurir 25.10.2021
Aleksandar Milić Mili je na domaćoj muzičkoj sceni prisutan nekoliko decenija, a za sve te godine, uprkos ogromnoj popularnosti, uspeo je da za sebe zadrži neke detalje iz života, te da se o njegovoj intimi i prošlosti malo ili skoro ništa ne zna… »

Vesti dana »