Povezane vesti
Vrhovni sud Hrvatske potvrdio Sanaderu šest godina za aferu INA-MOL
Slobodna Evropa 25.10.2021
Vrhovni sud odbio je 25. listopada žalbe Uskoka i optuženika te je potvrdio prvostupanjsku presudu kojom je bivši premijer i predsjednik Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) Ivo Sanader zbog primanja mita od šefa mađarske naftne kompanije MOL Zsolta… »
Sanader pravosnažno osuđen na šest godina zbog mita u slučaju Ina-MOL
Danas 25.10.2021
Vrhovni sud Hrvatske potvrdio je prvostepenu presudu bivšem premijeru i nekadašnjem predsedniku Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) Ivi Sanaderu na šest godina zatvora zbog primanja mita od bivšeg šefa madjarskog MOL-a Žolta Hernadija, koji je u… »
Bivšem hrvatskom premijeru Sanaderu potvrđeno šest godina zatvora zbog korupcije
Blic 25.10.2021
Vrhovni sud Hrvatske potvrdio je danas presudu nekadašnjem premijeru i lideru HDZ-a Ivi Sanaderu na šest godina i bivšem šefu uprave MOL-a Zoltanu Hernádiju na dve godine zatvora za primanje i davanje mita na najvišem nivou. U saopštenju Vrhovnog… »
Sanaderu potvrđeno šest godina zatvora za MOL
Nova 25.10.2021
Vrhovni sud Hrvatske potvrdio je danas presudu nekadašnjem premijeru i lideru HDZ-a Ivi Sanaderu na šest godina i bivšem šefu uprave MOL-a Zoltanu Hernádiju na dve godine zatvora za primanje i davanje mita na najvišem nivou. U saopštenju Vrhovnog… »
Vesti dana »

Jokić po povratku: Osećaj da je najviše što sam ikada propustio
Sport klub pre 2 satajoš 17 povezanih

Otkazan meč Đoković - Korda: Srbin nije odigrao četvrfinale Majamija zbog novog teniskog pravila
Večernje novosti pre 2 satajoš 13 povezanih

U Srbiji danas oblačno sa kišom i lokalnim pljuskovima, temperatura do 19 stepeni
Vesti online pre 38 minutajoš 13 povezanih

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 9 satijoš 4 povezane

Tri poruke iz prepiske na Signalu o napadu na Jemen – analiza i objašnjenje
BBC News pre 38 minutajoš 10 povezanih